grow 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bex

18.02.2009
4
0
0
48
svaka cast,svaka cast.i ja imam 9 prijateljica,iste tvoje prijateljice.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
G e r o n i m O je napisao(la):
Predivne su (mogo bi ih zalit)

zaljevam ih jednom tjedno jel nemogu gore svaki dan ima radnika,da si pratio dnevnik vidio bi da nemogu!!!
sta su prozivile izgledaju jako dobro,bolje nemogu to odradit ako ocu do kraja,sta da padnem zbo zaljevanja??
prihrana je plantela cvjet n-p-k 6-8-8 i ide 3/4 doze svakim zaljevanjem..
..al svejedno hvala na savjetu..
poz..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo neko vrjeme nije bilo uploada al evo doslo vrjeme i za to :icon_lol:

dva tjedna u cvjetanju:

.. ..


jedan tjedan u cvjetanju:

..


supercrop sam napravio na tri biljke:

..


i grupne fotke:

..


-jednom tjedno dobivaju dozu gnojiva,a ako nema kise zalijem ih cistom vodom,za sad je sve bez vecih problema..do novog uploada poz..:sun2:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
Neue upload :icon_mrgreen:



Evo i neke fotke za opći dojam :vb_kez: hehehe...




Pozz...
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
You're a real rastaman, dude, eeeeee, ovo je start cvijetanja, joj, e, uuuu, male cveteki, guštaj sad u pogledu kad su bebice, kad to sad krene, e, nadam se da ti vrhčina neče stat kad ju obumiš dlanom, "onako", znaš kako, eeeee, dao ti Bog dragi da to bude prava stvar onako, ma, biće stari moj, bravo, bravo! Pratim te ja već dugo i ti majstori su bili i svašta e, kakva će bit nagrada, uh! Koliko još? Tj. kada ćeš ih brat? Mislim, znam, da ćeš vidjet najbolje kad to krene kako treba, ali kad predpostavljaš da bude finito?
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
mislim da 1. ide oko sredine 9.mj.,a ostale redom kad ce bit vrjeme da idu pod noz..i nadam se da ce bit dobro vrjeme do kraja 10.mj.jel mi se cini da ce 2 tad bit gotove,al vidli bumo..
poz..

p.s.za 2 tjedna ide neki vrhic dolje za probu hehe!!
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
dinoe upload..hehe..:
.. ..

.. ..

.. ..

4. tjedan cvjetanja,sad cu malo smanjit dozu gnojiva al gnojit 2 put tjedno,dva tjedna i onda vratit na staro svaki tjedan puna doza ..pa po potrebi ispiranje prije berbe

ljudi poz.. i puno :sun2::sun2:!!
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Brao Brao!
Samo da te pitam...koliko sam skontao nećeš im dati bar nedelju suše jel tako?
 
14.05.2009
8
2
0
43
druže vidim ja dobro si ti njih iznio, svaka čast!!! pratim te tvoje od početka, pisao sam ti da sam i ja tu negdje u isto vrijeme kad i ti. meni su od 4 komada oispale dvije ženke, i moš mislit evo prije 10-ak dana jedna od te dvije ženke posta hermashh :( tako da mi je ostala jedna ženka, ali i hermasha ću do kraja furat i popušit jerbo hehe bolje i on nego da kupujem sranje po ulici :p
imam slika dosta pa ću uploadovat album čitav kad nakon što ih posiječem i osušim.

kaži mi molim te, do kada ćeš ih gnojiti i koliko dana prije žetve ćeš im prestati davat vodu ? ja sam svoje gnojiti počeo tek kad su donji listovi počeli da žute, sad su ok pa ne gnojim više...
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ja gnojim svaki tjedan,prectat cu gnojit jedno 3 tjedna prije rezanja :) ,a ovisi ovu koju cu prije brat cu ostavit jedno tjedan dana bez vode,a ove koje ce bit sredinom 10. mj. nemogu znat jel tesko je ulovit suhi tjedan a da su one bas tad gotove!!
poz..
 
14.05.2009
8
2
0
43
Cool, hvala ti na odgovoru! ia inače sam gnojio sa 5-5-5 i vidim da im je godilo jer su se oporalive i nema više žutog lišća. eh još jedini problem koji imam je što su ih je napalo nešto što izgleda kao crne tačkice, nemam pojma šta je ali se kreće... i kontam da bi onaj fazon sa chillijem i lukom trebao riješiti problem... valjda neću pretjerati s tim...
pozzz
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
meni je to rjesilo gamad,a trebo bi smanjit N, I MALO VECI P,K u cvatu npr. plantela cvet N-P-K 6-8-8
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
prije koj dan mi je pocelo zutit donje lisce na sativi,samo otpada,a sta nije ja sam porezo,nisam se zabrinuo i trazio savjet al je i ostatak poceo zutit.. ..al je lisce na topovima u najboljem redu tak da mi se cini da je to djelo prirode i mislim da je prikraju pa se rjesva viska...jbg. nemam iskustva sa sativama nikakvih,al znam da su indike uglavnom prije gotove..a tu to ne drzi bas vodu hehe(topovi su cca 40-ak cm u komadu,10kom. i mislim da vise nece rast neg se samo punit i mislim ih ostavit dok sazriju)..to je ta: ..neg da bi ja mirnje spavo nek mi neko ko zna veli jel to do mene i grjesim ili joj je vrjeme i to tak treba bit:vb_whip:
ekipa poz..:sun2:
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
to zuto lišče otkini...upravo tako mi se pocela sušit al tu je bilo u pitanju šok od presadivanj i to ju je spasilo_Oporavila se nakon samo par dana..savjet sjeci to lišče žuto
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
to nije nista sta s flomicem nemrem ponovo ofarbat:rofl::rofl:
da znam to to sa cak i napiso da sam napravio,zanimo me uzrok...al fala na saqvjetu..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.