grow 09

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

HiC

14.07.2009
16
2
0
35
Da banana, vidio sam fotke i ful je loš tajming pošto hovima da se fino udebljaju ne treba špinat ko Popaju, nego upravo ovi "fan" listovi, velki listovi pri dnu koji sudjeluju u fotosintezi i pune biljku sa glukozom koja potom hrani hrhiće.
Ne izgleda kao overdose gnojivom, pošto bi to uzrokovalo sušenje listova od kraja prema sredini. Kao primjetljiva nuspojava bilo bi da listovi postaju hrskavi i mrvljivi. Ovo žutilo u fazi cvjetanja isto ko i u fazi vegetacije znaći manjak dušika "N".
Trebalo bi po kratkom postupku to što je brže moguće krenut nadohranjivat sa onim đubrilom koje si spomenuo na ranijim stranicama dnevnika.
To gnojivo upotrebljavano u fazi vegetacije ima veći N omjer naspram P i K, pa bi trebalo ditsre stvar.
Joj rista, nadam se da bu upalilo.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
eto me s posla,malo sam protrco po grow bibliji koju imam i vidio da bi to mogo bit uzrok nedostatak N-a,cinilo mi se ko da priroda radi svoje,al ovo mi ne izgleda bas PRIRODNO, znao sam da nije overdose gnojem jel sam jaaako pazio na to,i na vodu...:sick:
uglavnom uzeo sam gnojivo sa pocetka jel ima najveci postotak N-a u njemu pognojio i pratit cu sad par dana oce doc do kakvih promjena..
poz
p.s.HiC fala tebra
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
ja brijem bojs da je to sve udure..
počupaj to žuto lišče i mir..
sumljam da đubre s višim N može išta pomoč..
samo plako i bez uzrujavanja..
POZDRAFF i lagano!!
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ma burito pocupo sam ja njega , put al vidis fotke to je malo previse..a nemrem se ja vise tolko ni uzrujat kolko sam imo bedova oko njih..
aj pozz..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
eto sranjna su rjesena..zutom liscu se pocela vracat boja i nema vise nakupina minerala..evo danas sam skinuo jedat bud za probu(nisam mogo odolit):icon_lol:


.. ..
poz..

acigar.gif
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Evo i mene, gledam i mogu samo da kazem SVAKA CHAST za trud i sve...:bis: Sta si sve preziveo, ali trud se isplatio. Ja nisam postovao odavno jer sta ima da se vidi rastu i tako. Sad kad cvetaju bacio sam slikice pa se nadam odlichnoj berbi, kao i ti.

Nego da te pitam,meni su i indika i sativa pocele da cvetaju negde izmedju 10-og i 15-og avgusta kada ide berba??? Vidim da su tvoje krajem jula pochele cvetati.

Veliki pozdrav i samo napred :bis::bis:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
ja cu sutra skinut 1,ostale ce bit na cekanju,ovo joj je cca 7. tjedan cvjetanja..i imam priliku napravit neke stvari pa ce to bit sutra..inace mislim da bi komotno mogla jos 2-3 tjedna odradit
poz..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
(fala)znam al imam neke planove s njom,pa tak..a velim 5 je na standbyu
aj poz..
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
O ***** vas srečkoviće več berete :) Morat ču i ja u obilazak možda me iznenadi :vb_whip:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
i ja sam dio samo skinuo,sa te biljke dovoljno za sta mi treba jos ih ima5 i pol haha ..WTF-naso sam 4 zrele sjemenke,a u blizini nema muske il hermica,a ni ona nije ni u jednom trenu pokazala da je hermic(a 2 muske su skinute na vrjeme 100% )..
poz..
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
i ja isto tako uvijek nadjem po koju sjemenku nisam nikad znao objasniti taj fenomen
ili netko sadi blizu i muske ili ima industrijske negdje u okolici , a mozda se i koje jajasce pojavi na biljki , nemam pojma i bas sam neki dan gledao taj vrhic na kojem je bila sjemenka je sav mastan i prepun kristala a ostali slabije znaci biljka koristi smolu da bi zastitila sjemenke od sunca.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Pa normalno je to. Vani je teško dobiti pravu sensimiju s obzirom na to da polen leti do 15 kilometara.
Ak nije od nekog mužaka u okolini onda može i od tvojih biljoza biti.
U kraju cvjetanja se često desi da biljka razvije u neki muški cvjet.
Ak kupujete fem sjemenke od Some Seeds-a recimo, nećete dobiti sjemenke od majke koja je špricana srebrnom vodom (silver thiosulfate solution: AgNO3+Na2S2O3.5H2O) nego od biljke koju je on držao u cvjetanju 2-3 tjedna duže pa su razvile neki muški cvjet.
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
znaci ovo bi onda trebele bit fem sjemenke,ako nije od neke muske biljoze unutar 15km..
tak sam nekak i mislio..
aj poz..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo mogu rec da sam ugodno iznenadem radom ovoga sta sam skinuo,premda nije odradeno do kraja ima blagi okus/miris,fino puca neki cudni buzz,al drzi kojih sat vremena
dobio sam 40g...i veselim se onom sta me ceka na kraju...
..do pusenja..
pozz..
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
eto neki upload,oped je pocelo zutit..probat cu to oped rjesit gnojivom,a i mislim da nece jos dugo stajat koj tjedan ..
evo biljoze ostalo je jos 5 kom:
.. .. ..

i topovi :
.. .. .. ..

tolko od mene za sad poz....
acigar.gif
...
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
evo izgleda da se svemir urotio protiv mene 10 dana prije harvesta mi se nakotilo svih gamadi kojih se ni nebi sjetio..gusjenice,depredadori pauci...!!!i to sve u 3 dana!uzas
slucajno kad sam iso zalit gledo sam trihome i prijetio jebene gusjenice u samim vrhovima(nebi ih nikad snimio da se nije pocela micat)..
probao sam nac prirodni nacin da se rjesim gamadi-pogotovo gusjenica al nema,samo kemija,a nisam htio pusit otrov..tako da sam procjenio da je najbolje da ih skinem da ih gamad ne pozdere(mozda kriva procjena al moja je i nisam vidio nikakvo drugo rjesenje jel ih se micanjem jednu po jednu nikud nebi doslo!!)..tako da na kraju krajeva grow nije ostavlen do kraja al sta je tu je JBG..
evo fotke prije par min prije nego sam otkrio gamad,a ona i gamad:
.. .. .. ..
gamad..
.. ..

i slike nakon herwesta i trimanja:


tolko od ovog growa i od mene za sad..sta se mene tice ovaj dnevnik je gotov jedino fali smoke report..al to lako ubacim bilo gdje

p.s.hvala na savjetima,pohvalama,dobrim zeljama i svima kojisu pratili dnevnik(al jbg "visa sila", nadam se da je bilo zanimljivo(tesko da nije :) )..

pozz..!
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Steta za ran harvest...a dobro i vako koliko vidim na slici imas podosta :)
Čestitam i p0z !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.