Grow #1 , Sensi Skunk , 200w CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.09.2012
25
105
28
44
Miami
Pozdrav svima!

Odavno sam na forumu,ali nisam bas pratio sto se tice indoor uzgajanja,znaci prvi put unutra ljudii mojiiii,bas sam hepi ono,odlucio se da pocnem dnevnik i da podelim ovo sa vama,a vi mi pomognete maksimalno,takodje i kritikujete maksimalno:p,citao sam nesto i pokupio dosta bitnih informacija,inace je vec u 18 danu Vegetacije i koliko vidim(po meni) ide joj ekstra i zavolela me je!ha,znaci

Seme: Sensi skunk feminized
Zemlja: Florabella zuta
Svetlo : 200W CFL ,za vege (6400k) daylight (13000LM) , za cvetanje 200w (2700k) warmwhite (13650LM)
Box: Sklopljen nekako,od svega i svacega,oblozen diamond folijom i malo alu-kad skupim nesto kesa menjam sve sto ne valja na bolje.
Saksija: PVC 13l
Ventilacija: Za sad jedan pc vent koji duva u biljku,uglavnom za sada vrsi posao,bice bolje cim se malo oparim!
PH vode spustim na 6.3 do 6.5, limunom.
Temperatura : sa svetlom 25-28 , bez svetla 19-22
Vlaznost : sa svetlima 50-55%
Nisam koristio djubriva za vege niti planiram(nemam ga),a za cvetanje imam Hesi bloom.
Topirana pre 2 dana,vec su krenula 2 nova ,jeej!
Kao sto rekoh ,18 dan je na rezimu 18/6 ,i za nekih 5,6 planiram da je prebacim na 12/12.

DSC_0109-min.JPG DSC_0108-min.JPG DSC_0107-min.JPG 123-min.JPG
Izvinjavam se na malo losijim fotkama,obecavam bolje sledeci put! pis
 
Poslednja izmena:
24.09.2012
25
105
28
44
Miami
Lepo izgledaju biljoze, srecan grow ;)
Biljoza matori:),hvala ti

Srecno brate,nadam se da ce Ben Dronkers biti ponosan na tebe heheheh B|
haaa,svakako,hvala brate

Sretan prvi indoor! Mozes jos spustit cfl ili podic biljku :)
Bila je blize,namerno je malo podigao cisto malcice jos da se izduzi ako je moguce,iam neke planove,a i mesta posto je samo 1 u pitanju. Hvala brale
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ed Rosenthal
24.09.2012
25
105
28
44
Miami
Hvala ljudi! Upravo probao sijalicu za cvetanje i skapirao da ne radi,otkinulo se ono grlo mrtvo i nikako ne moze da se spoji zica,pooolud,zalio je bloomom(pre nego sto sam je oprobao) i nadam se da nece biti nekih problema posto cu morati da poslusam rebita i produzim vege za nedelju dana, i taman tad nekad kupim novu... Sta je tu je,jbg,ali mnogo sam popizdeo :fuck:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit