Grow-2010..

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

eco

Aktivan Član
07.04.2009
261
9
18
33
evo zapocinjem i ja grow ,na novo staro mjestu,di sam zavrsio prosli jel sam moro selit cvjece radi vise sile..jbg.
ove godine je bolja genetika
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
,po tri od svake
i ostalih pet je fem od proslogodisnjeg growa prokiljale su sve , prebacio sam ih u casice dok ne izadu na svetlo dana :sun2:,zemlja ce bit kupovna,perlit,zemlja sa spota,po biljci cu stavit kilu kupovne zemlje i ostatak umjesat,probati cu ih navodnjavat sistemom kapanja ako uspijem doc do potrebnih stvari..trudit cu se stavit svaki bitniji upload da ne spamam..i imam filing da ce ovo proc bez nekih losih iznenadenja...:ridinghorse:..tipa bagera i sl (tolko za sad)... pozz i uz..:vb_whip:

OP
OP
eco

eco

Aktivan Član
07.04.2009
261
9
18
33
evo zapocinjem i ja grow ,na novo staro mjestu,di sam zavrsio prosli jel sam moro selit cvjece radi vise sile..jbg.
ove godine je bolja genetika
,po tri od svake
i ostalih pet je fem od proslogodisnjeg growa prokiljale su sve , prebacio sam ih u casice dok ne izadu na svetlo dana :sun2:,zemlja ce bit kupovna,perlit,zemlja sa spota,po biljci cu stavit kilu kupovne zemlje i ostatak umjesat,probati cu ih navodnjavat sistemom kapanja ako uspijem doc do potrebnih stvari..trudit cu se stavit svaki bitniji upload da ne spamam..i imam filing da ce ovo proc bez nekih losih iznenadenja...:ridinghorse:..tipa bagera i sl (tolko za sad)... pozz i uz..:vb_whip:

OP
OP
eco

eco

Aktivan Član
07.04.2009
261
9
18
33
evo mali update nakon nekog vremena,ostao sam na 3 early durbana i tri od prosle god. , poceo sam prihranu sa hesi tnt complexom prvi put prije 2 dana trecina doze za pocetak za sad sve ok..mislim da cu moc dosta izvuc u cca jos 2mj. vegetacije

eo neke fotke:
..
..
..

..
..
..

pripremio sam sistem kapanja za navodnjavanje al to kad bude potrebno..tolko za sad
pozz..

26.02.2009
8
2
0
39
biljke lijepo izgledaju, naročito ona treća...:) želim ti puno sreće u growu...

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.872
2.526
228
Samo oprezno s kemijom od hesija dok su male,ne kombiniraj sve šta preporučuju kad več hočeš da potakneš hranom, 1/4-1/5 doze,nemoj više.Bar ja nestavim više...

OP
OP
eco

eco

Aktivan Član
07.04.2009
261
9
18
33
dada..i ja sam poceo laganije,i naravno proporcionalno sam smanjio tnt i dodo super vit,jos da imam viska para za root complex,ah ..al svakako u laaaaganim dozama,cak sam razmisljo foliarno(ustedio bi gnojiva...al ionako ide na sistem kapanja za neko vrjeme i mislim da nije bas spot za previse zajebancije okolo

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
8
0
33
Biljkice ti stvarno izgledaju Prekrasno.....zelim ti puno srece i hedova naravno...haha.. :p

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
34
mogo si im stavit neke finije zemlje, ovak rastu u blatu i ilovaci

OP
OP
eco

eco

Aktivan Član
07.04.2009
261
9
18
33
zemlja ce bit kupovna,perlit,zemlja sa spota,po biljci cu stavit kilu kupovne zemlje i ostatak umjesat,probati cu ih navodnjavat sistemom kapanja ako uspijem doc do potrebnih stvari
zemlja i je kupuvna,pomjesana sa zemjom sa plejsa i perlitima,a da nebi bilo preuocljivo posipao se samo sloj okolne zemlje oko biljki...i ne rastu u blatu i ilovaci al fala sta mislis na njih :)
poz..

OP
OP
eco

eco

Aktivan Član
07.04.2009
261
9
18
33
evo skocio sam jucer pogledat situaciju..(priroda se malo poigrala)
samonapravljena su 2 supercropa :)

early durban x esben

i sjeme od prosle godine

malo su zmazane od blata nema ostecenja po listovima,osim kod onih izlozenih nevremenu il vecoj zivini ,ove supercropane sam podmetnuo ,za koj dan idem pognojit pa ide novi update
pozz..

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
376
65
0
37
Wowzors to je neka danska genetika jelda. To bi trebalo eksplodirati kod nas! sretno!