Grow 2011

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
marihuana samo napred!
Priprema za 10 i ko šta kaže Tarki bit če to ljepo vidit.
Jedino te moram opomenut da imaš opciju ISPRAVI POST koja ti daje mogučnost da prepraviš i nadopuniš post u roku od 24h.
Tako pripazi da ne spamaš bez veze.
 
24.10.2010
14
1
0
34
VenloNL je napisao(la):
ajmo ovako....ja sam sadio proljetos 12 kom....12 rupa....jbt koji je to posao....2 sata šljakanja u tišini....vruće....komarci....srnu marihuana srndać....................


ja sam 6 dana od oko 9-10 sati poceo pa iso u 3 na rucak pa u 5 nastavio do zalaska sunca, cistio dracu,bodljikavo grmlje... iskopao 13 rupa svaka 70l sve dobro zagnojio i sad za koj dan mislim stavit ženke van. Tako da 2 sata za 12 rupa svaka čast.=)

Svemirac želim ti puno srece i kako ti postupaš prema biljci tako da ti i vrati.
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
ja i frend smo koplai od 11 pa do 6 ujutro, mislim da je najbolje kopati po noci, nitko vas ne moze vidjet, nije vruce... jedini problem je to sto se nista ne vidi, ali ako imate volje onda sve prode dobro i brzo.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja sam kopao 10 minuta. Pa mi se više nije dalo pa sam samo počupao mrtvace od prošle godine i u tu rupicu malo nadodao zemlje iz kese i zabo sjemenke :icon_lol:
 
13.01.2011
25
22
0
55
ja sam posadio nekih 10ak komada. na otoku. u brdu. bilo je poprilicno tesko, jer od 2 puta sto ubodes motikom u zemlju 16 puta udaris u kamen! to je bilo nadjebavanje sa vrucinom, bubama, suncem, 2 dana posli me bolila glava i pekao me vrat. al eto nadam se da ce se isplatiti. zemlju sam mijesao u omjeru 70:30 za crvenicu. sajtovi su odlicni. bio sam jucer zaliti. neke su se uhvatile dobro, neke su nestale (prepostavljam misevi).

mislim da sam se zajebo malo, trebao sam ih ostaviti da jos porastu malo, dok im ne ocvrsne stabljika. imam jos sjemena na lageru, pa ako ode sve u *****, krecem ispocetka.

evo slika jednog od sajtova. dakle to je u brdu, na kosini, posvuda ima tih kako ih ja volim zvati zemljanih đepova između kamenja. ima dovoljo zemlje tu, samo treba makniti kamenje iz zemlje. okolo su svuda borovi visine do 2,3 metra tako da se ne vidi nista. a i pandura nema nikad dole. nema ni ljudi puno. drenaža tla je odlicna.
ovo je slikano za oblacna dana jbg, al nadam se da se vidi poanta!

"zemljani đep"

http://i.imgur.com/tA2tb.jpg

štit od pogleda

http://i.imgur.com/2MFKB.jpg


slike kako sam to sproveo u praksu uskoro...

pozdrav!
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
lijepo izgleda,ali pazi da ti na sajt ide direktno sunce a ne da ga ove krosnje zakljanjaju.
ps: ako imas volje,otvori i dnevnik uzgoja da podijelis s nama veselje :)
sretno
 
26.02.2009
8
2
0
42
GreenGO je napisao(la):
ja i frend smo koplai od 11 pa do 6 ujutro, mislim da je najbolje kopati po noci, nitko vas ne moze vidjet, nije vruce... jedini problem je to sto se nista ne vidi, ali ako imate volje onda sve prode dobro i brzo.

Noći su vrlo mračne, jer je noć. Nema sunca i onda je mrak, a kada je mrak onda se ništa ne vidi.