grow 250HPS 12/12 iz sjemena

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
Dimenzije boxa 60x55x145 visina
oblozi sam ga s alu folijom ali je mat strana okrenuta prema unutrasnjosti boksa
Reflektor sam uradio od plastificiranoga lima i ofarbo ga u mat bjelu boju sada neznam bili bilo dobro da injega obljepim s alu folijom ili je ovako ok
Biljke su tri u nutra i vec cvjetaju ali o tome cu malo kasnije
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
bolje ga obojaj u mat bijelo kao što kaže candza, samo nemoj kupovati boju u spreju jer imaš pravo, nemožeš nakon toga sobu izračit.,nego uzmi valjak i kanticu boje i sa valjkom to ljepo prodji.
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
evoga ova curica je vec 15 dana u cvjetanju
[IMG=http://img168.imageshack.us/img168/928/crna.png][/IMG]
a ove su pustile pistle prije cca 1 tjedan
[IMG=http://img25.imageshack.us/img25/1756/74223020.png][/IMG]
[IMG=http://img31.imageshack.us/img31/5310/51356371.png][/IMG]

zemlja je Humokompovit H-1 pomjesana s usitnjenim stiroporom
jedanput sam ih djubrijo s folifertilom-t za vegetaciju a kada su pocele cvjetati uzo sam plantelu cvjetal
[IMG=http://img519.imageshack.us/img519/3294/88863643.png][/IMG]
eto kako to izgleda u mome malenome boxu
izvinjavam se sta nisu slike kvalitetnije jer je slikano s web ckamerom, nema se para da bi nabavio fotic
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
evo uspio sam malo ljepse poslikati curice dok jos imam svjetlosti iz vana jer s ovom PC kamerom mogu se fuckati ako nema svjetlosti
A1
A2
A3

komentari i savjeti dobro dosli, i malo nek mi neko kaze koje vucu na indicu, sativu itd
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
Ova biljoza ssta sam oznacio A1 je jos od prosle godine 10mjeseca, mjesec dana je bila na terasi i nist od nje pa sam se odlucio za indor grov i pocetkom 12 mjeseca je pocela cvjetati.
Oko Bozica sam probo je pusiti i onako se dalo napljugati malo, i onda sam poludio i posjeko sve grane jer nisam imo para za vanka a nova godina dolazi, tako da sam ostavio pri dnu biljke par vrhova i eto kao sta se vidi u mjesec dana se sva razgranala a nisam se uopste nadao.
A ovaj puta neka tera do kraja
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Sveti daj mi reci koliko su tvoje biljke stare odkada su u zemlji ove koje idu iz STARTA 12/12
Koliko su imale Dana kad su pokazale spol i + onda Dana do danas ?
Kolike su posude u kojima su te biljke ???
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
na a1 sam primjetio pistle 19 u 1 mjesecu
a2 je zasadjena oko 25. u 12 mjesecu, kada je narasla nekih 10cm slucajno mi se potrgo vrh a pokazala je spol oko 25.01
a3 sam zasadio proklijalo sjeme tocno na novu godinu i pokazala je spol oko 25.01. stime da oko nje nije nikakvih problema bilo
znao bih tocno reci kada su pokazale spol ali nemogu naci papir di sam zapisivao sve kada sam zaljevao, djubrio itd,
saksije su cca 3,5-4 litara
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
bili imo problema kada bih ji presadio u vece posude ili su dovoljne i ove cca 4 litre
jeli mi potreban jos koji vent da puse po biljkama ili je dosta onaj sta je na slici u boxu
ph metar nemam i nisam primjetio probleme jer svaki put kisnicom zaljevam ali prije zaljevanja odstoji mi koji dan u kaseti na sobnoj temperaturi
lampa od vrhova je nekih oko 30cm
ventilacije nemam nikakve osim onog venta sta puse po njima, a na boxu vrata nikada nisu skroz zatvorena
temperatura je min. 10 a max 26 celzijusa

malo me savjetujte sta da uradim kako bi najbolje odradio ovaj grow da bude pravih hedova
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Potrudi da te razlike temp... podigneš u biti uskladiš...
Malo je tih 10 stepeni ipak !!!!
Lampa je OK udaljenost ako vent... dere između nje i vrhova....
Posude su ti OK po mom nekom iskustvu mada nebi bilo loše veće ali sad nebi ni valjalo da ih presađivaš baš ipak ćeš ih usporit.
Ako ti je zemlja uredu onda nediraj i pripazi sa đubrenjem naravno...
Sad dosta zavisi kako će se dalje situacija razvijat sa njima i koliko ćeš ti pročitat dnevnika i osatlih inf.. ovde na Forumu i naučit u međuvremenu što ti je jako potrebno kako bi to priveo do kraja zadovoljan...
Sretno!!!!!!!!!
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
danas sam dodao jos jedan vent da lagano puse po njima i par listova sam pokido jer im je pre gusto u boxu a valjda im nebude nista, barem ds js siri 10cm bilo bi super
pije dva dana sam ih nahranio s razredjenom plantelom po 1 litru na svaku bilku i nebi vjerovo kako ona A1 voli puno papati, zemlja vec suha tako da je veceras normalno nastavljam zaliti s odstojecom kisnicom.
Neznam koji mi je ovo grow ali znam da sam zadovoljan jer svaki put nesto sam zbrljal i najzesce mi je kada udjem u sobu izvanka odmah ih osjetim na vratima kako ljepo mirise :)
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
pozdrav narode, danas sam nabavio USB kabla tako da ih mogu ljepo u boxu slikati a ne da ih svako malo izvlacim vanka a nezelim da ih maltretiram previshe
kakve sam srece bojim se da nebi dobio hermija ali valjda necu
u gradu kojem zivim nigdje nisam mogo naci lakmus papira kako bi kontroliro ph, jedino u ljekarnoj sam pito i to moraju naruciti a kada ce doci to samo bog moze da zna i temperaturu nemogu bas dotjerati da bude normalna jer me nema cjelo dopodne a lampa tuce od 17.00 do 05.00 sati tako da ce ostati kako je i do sada bilo
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
pozdrav drugari
A2 biljku sam dao drugaru za digitalnu kameru, fotic, reko da ce neke lampe smontirati ali mozda ju je i podimio
A3 biljku kada sam ju hranio ocito sam previse gnjojiva stavio ta ko da sam pri dnu moro ocupati par listova koji su poceli propadati i dobro sam je izaprao odstojecom kisnico i super sada izgleda
A1 nepokazuje nikakve nuspojave ocito joj je sve 5 i napreduje ko luda
zezno sam se sta nisam ih odmah zasadio u vece posude jer svaki drugi dan moram zaljevati, sada su pod svjetlom tako da sam stavio vodu kraj peci da se malo ugrije jer mi je temperatura u boxu 26 stupnjeva

hehe kao sto bi reko mali medo kuje su zedne XD
slike ce biti za koji dan kad nabavim micro USB kabl, s pc kamerom mi se neda zaje....
jos jednom sve vas pozdravlja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
evo kakvo je stanje

cjeli grad sam preletio za mikro usb 8 pinski a digitalac ali nista
jedino sta je dobro narucijo sam 100 komada lakmus papira za 126kn, jesam li mogo jeftinije proci pojma neam i nije me briga bitno da mogu kontrolirati ph
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa djeluje skupom ali neznam koje su cijene za njega,ali još toliko i veče se digitalac nađe!
Nemoj još dugo tako:)
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
evo potrudio sam se koliko sam mogo poslikati s pc kamerom da budu cisce slike, bolje nemoze
digitalni fotic imam samo me muci usb kabal da slike stavim na pc

zaljevanje svaka dva, tri dana kisnicom,
lakmus papir mi dolazi ovaj sada tjedan (pon-pet) naruceno 100 komada za 126 kn

A1 biljka 27 dan cvjetanja




A3 biljka 18 dan cvjetanja, kad sam primjetio pistle




A2 biljku sam dao frendu za fotic, sta ce snjome pojma neam.