Grow - Albanka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.03.2014
4
2
0
Pozdrav, ovo mi je drugi grow i experimentišem sa sjemenom iz neke dobre vutre što sam pušio, naime trava je iz Albanije..

imam oko 35 sjemenki i manje više sve su isklijale u roku od 48 sati, posadio sam ih regularno, imam i improvizovani "staklenik" od starih prozorskih krila od kojeg se nadam da će ispuniti svoju namjenu..Koristim humus koji sam iskopalo, dakle ništa posebno, budžet veoma ograničen, parolaa snađi se hahahaha..
Evo i nekih slikica mada iz njih ne možete ništa zaključiti..

http://postimg.org/image/ok9dj0ywp/

http://postimg.org/image/ujo0uf3el/

http://postimg.org/image/6o5hbobej/


Svaka pomoć dobro došla, ide još slikica pa par dana dok izbije :)
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
teški stealth
14k8gag.gif
sretno,neprozirne posude trebaš,usvari mogo si ih rađe u zemlju piknut :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malimarko

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Aajoj,bode u oči a i zemlja je katastrofa a i 'smo' isto bode u oči
De vi to fino ispočetka,svatko za sebe (osim ako niste otac i sinovi) pa najesen svatko svoju donese... a u međuvremenu neznate gdje su drugi sajtovi.

Jel' ispod neka kupovna ,kvalitetnija zemlja ?
Možda sam zabrijao ,hmmm ...glede zemlje :D
 
20.03.2014
4
2
0
Smo- ja* sry, brzoplet sam pa nisam pravila pročitao hah
znam da je zemlja bullshit teski, ako nista tjesim se da je to humus star 10 god, nema kamenja i korijenja, itd :rofl:
a od ovih 35 sjemenki sam kontao ostaviti 10-tak koje se budu najbolje razvile u pocetku, pa onda presadit i filtrirat muske, zenske i to..
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa sad koja god vutra na ulici da je svaka je albanka,barem kod nas i svaku lerdi istu pricu prica..valjda ta prica prolazi..:)
par puta sam naletela na tu takozvanu albanku koja nije bila nizasta...
 
22.02.2014
33
9
8
36
Zao mi je ove djece sta to pujuku to granje sta puca e,probao to jednom i nikad vise,zalosno je sta ljudi ne pucaju na kvalitet nego na zaradu,al oke necemo o tome jer je zabranjeno,sretan grow btw !
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Hm nisi mogao nekako usitniti tu zemlju? Ili bar da si uzeo 20L kupovne najjeftinije samo pogledaš koji PH ima pa možda smiksaš sa tom divljom zemljom (Mislio sam u fazonu gornji sloj staviš kupovnu dole tu što ste kopali, jbg bar gornji deo da je kvalitetniji) .. ili najjednostavnije da si samo posadio 10 komada, pa tek onda da vidiš koja će uspeti uz sve to 20L obične zemlje koja je po mom mišljenju bolja od te je negde oko 1.7e što i nije baš tako preskupo.. Mada kada je budžet ograničen sve može. Možda da si nabavio neki najlon pa mesto tih prozora, ukucali daščice i taj najlon namestili možda bi bolje bilo, ovo sunce je jalovo ume da opeče preko stakla moje papričice se jedva oporavljaju zbog opekotina.. Ali sve u svemu srećan grow! :leafblunt:
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Ja bih predlozila da kupi zemlju ma koliko da je budjet ogranicen kako kaze drugar,ali npr TM zemlja od 60l izadj 10tak evra...pet takvih dzakova TM je 50 evra a sa time moze da uradi 15tak biljaka i da bude sve super...bolje 15biljaka uraditi valjano i kako treba ,nego 35 a da to bude rizik i na kraju ko zna kako ce ispasti...:)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
PowerSeed je napisao(la):
to sto je albanka il vutra iz albanije ne znaci nista vise nego da je balkanka, i oni uzimaju seme sa zapada, bar sigurno oni sto rade komercijalno
Čitao sam da ekipi iz Lazarata sjemenke dobavljaju talijani,neku verziju skunka...

Fakat si mogao neku malo bolju zemlju pronaći,a ne taj beton..svejedno sretno,par najjačih će izaći,samo da ne budu mudonje