Grow bez aparature

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grover935

Banned
Banovan
28.09.2011
0
0
0
34
Dali se može growati bez aparature..tj...jeli bi bilo sve u redu sa cvatnjom i rastom te biljke?:signs053:....growo bi na tavanu koji ima 5 prozora od kojih su 2 uvijek otvorena ,grijanje(zimi),i sunčevu svjetlost od zore do mraka:banana_rasta:...
 
26.09.2011
50
7
8
33
Koliko to sunceve svjetlosti moze prodrit kroz dva prozora? Malo sigurno, a kad bi ubacio koju sijalicu i koji ventilator mozda bi se dalo šta uzgojit. Opet nisam siguran sto posto.

edit: ups vidim da je u pitanju 5 prozora xd... svejedno mislim da to nije dovoljno svjetlosti
 

grover935

Banned
Banovan
28.09.2011
0
0
0
34
smokegreen je napisao(la):
Koliko to sunceve svjetlosti moze prodrit kroz dva prozora? Malo sigurno, a kad bi ubacio koju sijalicu i koji ventilator mozda bi se dalo šta uzgojit. Opet nisam siguran sto posto.

edit: ups vidim da je u pitanju 5 prozora xd... svejedno mislim da to nije dovoljno svjetlosti
prozor na kojem je biljčica je južnoj strani kuće....a ova dva prozorra otvorena su zbog propuha (umjesto ventilatora)
NE KUŽIM U ČEMU JE PROBLEM???:signs053:
 
26.09.2011
50
7
8
33
A neznam stari... ja da sam na tvom mjestu okušao bi se u tom, tj. da imam tavan nebi se mislio dva puta. I ako držiš prozore otvorene radi cirkulacije zraka mozda growanje i bude uspiješno. Vrijedi pokušat
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Bez poštene lampe ili poštenog ljeta vani nema ništa od plodova. Tako je to. Pročitaj malo po forumu...da se ljudi ne čude:))
Kao da juhu želiš shuhati bez vode:rofl:
I ako držiš prozore otvorene radi cirkulacije zraka mozda growanje i bude uspiješno
Možda naraste nešto, ali vrhovi...
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....a jel bi mogao malo procitat forum?......
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
A ja zato dajem infraction za nekorištenje pretrage :icon_lol:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Jao ljudi daj se potrudite i čitajte malo!
Ko prvo biljka treba za rast 18 sati svjetla.Što u ovom sad perijodu nemaš a kamoli po zimi!
Ko drugo biljki za cvjetanje treba 12 sati svjetla što po zimi isto tako nemaš bez obzira dali si na južnoj strani kuče.
A ko treče najgluplje je stavit 2 obične sijalice.Sa običnim sijalicma si možeš dupe obrisat.Sori na izrazu.
Ako misliš gajit u tom potkrovlju možeš al samo kad se sadi i vani.Drugačije neče iči.Bez umjetnih uslova zaboravi!!
Nadam se da sam ti dosta objasnio??
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEDE and Z&N

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Jao ljudi daj se potrudite i čitajte malo!
Ko prvo biljka treba za rast 18 sati svjetla.Što u ovom sad perijodu nemaš a kamoli po zimi!
Ko drugo biljki za cvjetanje treba 12 sati svjetla što po zimi isto tako nemaš bez obzira dali si na južnoj strani kuče.
A ko treče najgluplje je stavit 2 obične sijalice.Sa običnim sijalicma si možeš dupe obrisat.Sori na izrazu.
Ako misliš gajit u tom potkrovlju možeš al samo kad se sadi i vani.Drugačije neče iči.Bez umjetnih uslova zaboravi!!
Nadam se da sam ti dosta objasnio??
 

grover935

Banned
Banovan
28.09.2011
0
0
0
34
mr.dr.smok je napisao(la):
jao ljudi daj se potrudite i čitajte malo!
Ko prvo biljka treba za rast 18 sati svjetla.Što u ovom sad perijodu nemaš a kamoli po zimi!
Ko drugo biljki za cvjetanje treba 12 sati svjetla što po zimi isto tako nemaš bez obzira dali si na južnoj strani kuče.
A ko treče najgluplje je stavit 2 obične sijalice.sa običnim sijalicma si možeš dupe obrisat.sori na izrazu.
Ako misliš gajit u tom potkrovlju možeš al samo kad se sadi i vani.drugačije neče iči.bez umjetnih uslova zaboravi!!
Nadam se da sam ti dosta objasnio??

 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
mr.dr.Smok je napisao(la):
Jao ljudi daj se potrudite i čitajte malo!
Ko prvo biljka treba za rast 18 sati svjetla.Što u ovom sad perijodu nemaš a kamoli po zimi!
Ko drugo biljki za cvjetanje treba 12 sati svjetla što po zimi isto tako nemaš bez obzira dali si na južnoj strani kuče.
A ko treče najgluplje je stavit 2 obične sijalice.Sa običnim sijalicma si možeš dupe obrisat.Sori na izrazu.
Ako misliš gajit u tom potkrovlju možeš al samo kad se sadi i vani.Drugačije neče iči.Bez umjetnih uslova zaboravi!!
Nadam se da sam ti dosta objasnio??

;))))))))))))))))))))

Pa tesko ce to ici sa brisanjem dupeta, neznam jos probao nisam al cisto sumnjam da hocu.

;))))))))))))))))))
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Dve rijeći: No way.
Ostalo je sve objasnila ekipa koja je odgovorila prije mene. Samo čitati forum i sve će biti jasno.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Klikni na link u mojem potpisu (-----KORISNO----) pa ne moras traziti ako ti je tako tesko.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Najbolje ti je pričekat da padne snijeg , onda biljku zatrpaš u snijeg kao žito da prezimi . Onda na proljeće kad snijeg okopni biljka sama baci vrhove nekih 500g . Imaš pušit cijelu godinu . Samo snijeg mora bit onaj suhi nikako bljuzga .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DEDE
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.