Grow Box 250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.08.2011
10
0
0
31
Evo lagano pocinjem u novom boxu dimenzija 50x50x100 s x d x v izraden od iverice one bez boje samo presana piljevina "tvornicka iverica". Box cu oblozit Diamond Folijom.
SVIJETLO: HPS 250W, Cool Tube gotovi kupljen.

VENTILACIJA:
Ispuh na cool tubu vent slican pc ventu 125mm 164m3/h, drugi vent je pc 120mm na dnu boxa ubacuje zrak, treci vent 80mm u boxu puse bo biljcicama. Na prvom ventu 164m3/h napravljen filter od aktvnog ugljena. Od Cool Tuba pa do stijene boxa cu stavit alu flex cijev 125mm sa kamenom vunom koja ce smanjit zvuk ventilatora koji se nalazi na stijenci te onda izvan boxa tom cijevi do filtera.

FILTER OD AKTIVNOG UGLJENA: Izraden od mrezasih casa za olovke jedna veca casa promjena 9cm i jedna manja promjera 8cm. Na manjoj casici ispilao sam dno i prepolovio casu sa jedne strane kako bih mogao nastimat malo manji promjer da mi stane vise ugljena.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Ugljen kupljen u zoo shopu pakiranje 120g 12kn.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Nakon toga napunio sam dno velike case sa 2cm aktivnog ugljena te stavio manju casu u veliku tako da bude iste visine. Navukao sam dvije najlonke preko male case odozdola prema gore te ju vratio nazad u veliku casu i poceo okolo punit sa aktivnim ugljenom.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Kada sam napunio okolo do vrha onda sam drugu carapu spustio i preko velike case i dolje ju zategnuo i napravio cvor tako sam napravio i sa prvom najlonkom.
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting


SJEMENKE: ROYAL KUSH AUTO 3 fem. sjemenke narucene dolaze iduci tjedan u srijedu.

GNOJIVO: HESI STARTER KIT

Za mjerenje vlage i temperature imam digitalni mjerac sa sonorom na zici od 2m. Prostor u kojem se nalzi box temp. je 28, a vlaga je 54.

Eto to je za pocetak mali opis materijal za box je narucen sve je naruceno sada trebam cekat da sve stigne i onda se primit posla. Uskoro ce slike opreme.

Komentirajte i savjetujte.:icon_lol: HVALA:vb_wave:
 
06.08.2011
10
0
0
31
Hvala svima.
Cool tube me izasao oko 300kn zato jer kada sam sve kupovao u snail shopu nisu imali flex cijev i cool tube a ja sam to sve platio pa mi je odbio 10% sa ukupnog iznosa. I uzimao sam 250w kit pa sam reko da ostavi refleltor posto uzimam cool tube pa je jos i to odbio. :):eyebrows: