grow box, 5x23W štedne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
umota san ih u carapu, hahaha, jebeno, nije mi folija pala ni na pamet, a baren folije iman...

nisan probusia case, tako je!

slusan sve sta uspijen cut! ,) u skladu s mogucnostima...

hvala!

a potpis su djecaci feat. kid rada - truba
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
probia san rupe na casama, umota ih u foliju ka sta si reka i sve skupa stavia u jos jednu posudu, da ne kapa okolo...

to je to za sada...
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
kako mi je box od kartona, brobia san dvi rupe kroz koje san provuka plasticne vezice i onda ih poveza oko grla i to ti je to!!!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Možda :icon_confused:
Mislim da je vrijeme za presađivanje.Dosta su izrasle,vjerojatno je korjen popunio čašu.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
al biljcice su lepe samo da znas ... polako sa zalivanjem zalivas kad se zemlja osusi pripazi sa tim ,, i nadam se da dno nisi obmotao posto onda ako si probusio dno nema svrhe ako si obmotao mogu lako da kernu problemi zbog toga sto nisi u pocetku probusio rupe tako da samo polako sada sa zalivanjem i bice sve ok ..

voda mora odole da iscuri kada zalijes zato i cekas da se zemlja osusi da mi mogao posteno da zalijes i miran si onda neko vreme pa tako ponovi :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
reci mi od kolko su ti posude? i oces onda jos jedno presadjivatimm mogao si odmah u vece i miran si do kraja :)

ove mi se cine premale ,,, mozda mi se cine :)
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
primjetia san na jednoj biljci ove ka fleke, jel mi moze netko tocno rec o cemu je rijec, jer je neznan... radi predstroznosti sam je stavia dalje od svitla i zalia, pretpostavljan da je rijec o stresu od presadivanje, pa je ka izbacila fleke... ima slika iste biljke samo malo navise, pa usporedi i vidi!

 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
cudno... to ti nebi znao reci sta je ..sacekaj jos malo mozda se resi .. nadam se da nisni gnojio..

a za posude mislim da ce biti male mogao si bar da improvizujes neke i napravis neke sire pa stavis vise zemlje ovako ce ti biljka zakrzljati :)

kad stavis sire onda bi trebalo da imas mesta ove su jako dubke..
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Jel ih prskaš s vodom po listu?To bi mogla biti oštečenja od nekih piz***ija u vodi.Ja sam u početku prskao,pa sam prestao s tim jer sam negdje pročitao da ne valja mlade biljke prskati (osim klonova naravno) .Ako ne prskaš-ne znam...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
meni to lici da je problem od zemlje... probaj to isprati sa jeno litar vode po savakoj biljki...

nadam se da nisi gnojio?
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
tu i tamo ih znan polit po liscu, ali ono cisto tek tako, to je problem?

ma kad san ih presadiva san s novin gnojen popunia ruke koje su nastale kad san u vecu posudu stavia manju... ali fleke su izbile samo an jednoj biljci, a ne na svima...









par slika, da se vidi malo kako to sve skupa izgleda!
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
to ti je brate moj sto nisi u pocetku probusio rupe na posudama ostavi ty to da se posteno osusi .. pa probaj onda sa jedno litar vode to politi polako da je isperes od te tamo dole uskisle ili sta vec zemelje... da spases sta se da spasti . i tako ako ne spases imas jos ovih par komada koje odlicno napreduju :)
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
napravia san sta si reka, biljka je samo nastavila rast, bez ikakvih jeben ti i tih shema, listovi na kojima su bile fleke su ok, te fleke su se osusile i list je ostecen na tom mjestu, ali je i dalje zelen i funkcionira, valjda, nebih znao... hvala na pomoci!