grow box, 5x23W štedne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
kako se zove nacin uzgoja kada se u nedostatku prostora vrh savija prema dolje, ultimativno se napravi kao krug? ne mogu se sitit a znan da san negdi na forumu cita o tome... moze pomoc ili link...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Lijep mali jednostavan boksić, mogao bi si ja tako nešto uradit....Sjemenke si sa ulice uzeo jel, tj iz paketa izvadio?

Dalje, dal živiš sa starcima, ako da, kako to skrivaš, di držiš ako ne, nemoraš odgovarat uopće xD

I da, dječaci su zakon....:

Kuju plesnem, drolju trisnem
tučem **********e, derem se na kurve ka hitler
kujo napravi filter

najjače...
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
ma ovo je sve slucajno ispalo sve skupa, nekako mi je krenila ideja, pa zasto ne probat, sjeme san uzea odnekud, ne sican se vise odakle, vjerojatno je bilo iz nekog cvita ili slicno...
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
stavia san biljke an cvjetanje, nakon 5 tjedana vegetacije... trenutni rezim svjetlo/tama je 10/14...

kroz tjedan dana nadan se vidit jesu li muske ili su zenske... bit cete obavjesteni!!!
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
okinia san vrhove dviju biljki, jer su narasle do 5cm ispod zarulja, tako da racunan da ce se sada dat malo u sirinu... stavit cu par slika ovih dana... pozz
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
ovu najsvjetliju biljku san ispra prije dva dana i pregnojia san je, neznan di je problem ako ko zna, javite... ostale biljke su ok cini mi se... primjedbe? komentari?
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
ovu najsvjetliju biljku san ispra prije dva dana i pregnojia san je, neznan di je problem ako ko zna, javite... ostale biljke su ok cini mi se... primjedbe? komentari?
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
ova skroz zuta biljka se polako oporavlja od ispiranja, doljnji listovi su joj pozutili i mislin da ce ispast, ali gornji su sada ok i lagano pocinju opet bit zeleni...

druge biljke su ok, jedna mi je na cvjetanju, a drugoj san napravia kombinaciju hps-a i lst-a, okinia san joj vrh i napravia s njon lst tako da je sada oko posude i lici na grm...
 

hexial

Aktivan Član
18.02.2010
58
2
0
34
ova skroz zuta biljka se polako oporavlja od ispiranja, doljnji listovi su joj pozutili i mislin da ce ispast, ali gornji su sada ok i lagano pocinju opet bit zeleni...

druge biljke su ok, jedna mi je na cvjetanju, a drugoj san napravia kombinaciju hps-a i lst-a, okinia san joj vrh i napravia s njon lst tako da je sada oko posude i lici na grm...
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
bilo bi dobro da stavis tu ili te bilje u posude sa malo vise zemlje...to je jako malo.mislim da bi ti neki minimum minimuma bio bar 2 litre zemlje. prema slici cini mi se da nemas ni pola litre. i sad kad si pregnojio biljka se muci jer ona nema gdje siriti korijen a ova zemlja je puna gnojiva.nece ono nestati prek noci ispiranjem. uzmi vecu posudu,stavi na dno obavezno svijeze zemlje i zalijevaj desetak dana cistom vodom i vidjet ces kak ce se fino oporaviti.samo voda bez gnojiva.

to ti je u biti moja jedina zamjerka...premalo zemlje....
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
bilo bi dobro da stavis tu ili te bilje u posude sa malo vise zemlje...to je jako malo.mislim da bi ti neki minimum minimuma bio bar 2 litre zemlje. prema slici cini mi se da nemas ni pola litre. i sad kad si pregnojio biljka se muci jer ona nema gdje siriti korijen a ova zemlja je puna gnojiva.nece ono nestati prek noci ispiranjem. uzmi vecu posudu,stavi na dno obavezno svijeze zemlje i zalijevaj desetak dana cistom vodom i vidjet ces kak ce se fino oporaviti.samo voda bez gnojiva.

to ti je u biti moja jedina zamjerka...premalo zemlje....