Grow box - za auto sorte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.04.2010
32
4
0
39
35cm dužina, 45cm širina, 70cm visina.

+ 2 sijalice CFL 3000 lumena (plavi i žuti spektar)

+ ventilator

+ poklon = 5 sjemenki Mandala Satori (nije za taj box al to je manje bitno)

(slike ću uploadati uskoro)

450kn

pm molim
 
17.04.2010
32
4
0
39
@BigL

prijatelju a kaj bi ti? za 10 kuna?! razmisli malo prije nego komentiraš. i nisam napisao da je cijena fiksna. zar ne!?


@Zlo

ali stvarno ne kužim zašto si mi stavio prekršaj?! koji si ti lik.. nemam komentara.



eto prijatelji moji, zbog takvih "grow support-a" i ostalih "pametnjakovića" rjetko kad posjećujem forum. (nažalost)
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
klikni na link i onda kritiziraj ako misliš da imaš osnovu.
I ko te zvao uopće?
Vutra.Org je sajt u privatnom vlasništvu i pristup forumima je slobodan uz obaveznu registraciju radi pisanja poruka, osim ako nije drugačije naznačeno u pojedinim forumima. Korišćenje našeg foruma je PRIVILEGIJA, a ne PRAVO
 
17.04.2010
32
4
0
39
Prepotentan si prijatelju.

Nemoj se uvrijediti, to je samo činjenica.

"I ko te zvao uopće".. izvoliš, slobodno obriši moj acc. Rekao sam gore što mislim i ne prepucava mi se.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pa jasno da ti se ne prepucava kad si u krivu.. nije ti ovaj niš loše napravio, da sam ja prije vidio ovo i ja bi ti dao inf. bodove..
malo prolistaj po forumu, nije teško, sve već ima.. da se svi držimo pravila, ja mislim da se na forumu nebi trebala otvoriti NITI JEDNA tema, jer sve već ima....

Žblj! 1,2,3,....

p.s. nažalost nemožemo brisat accounte korisnika.. ali to su mi osobno najdraže izreke " obrišite mi account"... zašto se svađaš kad i sam vidiš da si u krivu.. opušteno dečko.. kako netko kaže, nema pauka, nemoj se bojat...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
the::StonEr je napisao(la):
Prepotentan si prijatelju.

Nemoj se uvrijediti, to je samo činjenica.

"I ko te zvao uopće".. izvoliš, slobodno obriši moj acc. Rekao sam gore što mislim i ne prepucava mi se.

1. Jesam :)
2. Evo, neću :p
3. Ne mogu i ne želim.
Nije ti ovo "vutra kupi-prodaj servis" nego forum za edukaciju i dijeljenje iskustava. Odakle ti uopće pomisao da imaš pravo pojaviti se svake prestupne ovdje i ponašati se kao da si bogom dan da izražavaš svoje mišljenje. Znaš li ti uopće koliko truda i vremena grow support i ostali pametnjakovići, kako si nas lijepo nazvao, ulažu u ovaj forum? Već sam ti quotao dio uvodnog teksta pravilnika ovog foruma, pa ga, za promjenu, pročitaj. Ja svoju privilegiju prisutstvovanja na forumu koristim na, po meni konstruktivan i fer naćin. Kako ti koristiš svoju?

Evo, nemoj se uvrijediti prijatelju, ali ti si tvrdoglav i neptromišljen :)

:wave:
 
17.04.2010
32
4
0
39
naravno da sam tvrdoglav :) al ne i - nepromišljen. i zato što se ne logam i ne postam ne znaći da nisam ovdje.

Nije ti ovo "vutra kupi-prodaj servis" nego forum za edukaciju i dijeljenje iskustava
a šta je onda sa ostalima što prodaju opremu!?

Ko je tu nepromišljen!?


Jbg.. našli se tvrdoglavi.. sve 5 dečki.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
stvar je u tome, da nas clan, the stoner, otvara novu temu kako bi prodao nesto a vec je otvorena tema za prodaju indoor stvari, umjesto da si samo malo potrazio i postao post na pravom mjestu nitko ti nebi nista reko, ali posto si preljen pa otvaras novu temu o onome sta vec ima tema, mora se malo pametovat :) al eto vec smo svi otisli offtopic, po meni ovo se treba premjestit ili brisat :) peace out!