grow box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
to je i meni misao vodilja cijelo vrijeme ali on ocigledno ne kuzi tezinu sveg tog skupa.. "samo uvjetna 2 god" hha.. sam ce na kraju vidjet da nije to bas samo...
katkad treba glavom opizdit u zid da se uvjeris da je stvarno tvrd... a nedajboze da i vutra.org strada zbog toga. :(
 

KaraJack

Aktivan Član
Jbte, forum bi trebao biti od 18god, jer maloljetnici uopce neznaju sta rade, nije ni cudo sta nizozemci su rekli tek od 18god u coffeshop smijes uci i mislim da bi ovaj forum isto trebao.

Ja bi malome dao savijet neka radi sta je do sad radio ali sa grow neka pocne kad se iseli iz kuce, jer najvise ce mu starci patit nedajboze da imas super starce i nakraju popusis sve ali bas sve...
Ali ja mislim sasvim drugo jer mislim da moze biti sve, u biti ko zna ko iza kojeg nika stoji i tako dalje, sami postovi su jako cudni, ako 13god more sastavit cijevnu bombu a upute skinuo sa neta onda more i grow zdelat samo ova pitanja su mi prejaka.
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Malo Upozorenje

Na web stranici Vutra.org nalaze se informacije o cannabis-u i nekim drogama.Pored fotografija cannabis-a, clanaka iz novina,linkova ka slicnim web stranama na ovoj web strani mogu se naci i informacije o uzgoju,upotrebi cannabis-a u rekreativne i medicinske svrhe,posledicama upotrebe cannabis-a i nekih droga i slicno.

Vutra.org se zalaže za istinu o cannabis-u kao i za ocuvanje majke prirode.Sve informacije su dostupne iz najbolje namere i namenjene su u edukativne svrhe. Za bilo kakvu upotrebu ili zloupotrebu informacija,Vutra.org ne preuzima nikakvu odgovornost,tako da molimo sve posetioce da razmišljaju o svojim postupcima i svojoj odgovornosti,kao i o mogucim posledicama.



Odes ovdije www.vutra.org i odma ispod predgovora pise to.
 

KaraJack

Aktivan Član
bruno

Tvoj qoute mi nista ne znaci, jer još nosiš peleni i mozda još pogrešno d.gkaš pa ti kažem za tebe dobro ohladi malo i imaj malo respekta, od tebe sam dosta ranije počeo i prošao evropu i zajebo dosta stvari kad ono prosvijetlio i našao sebe nakon nekih zaleta u zid ohh da svijet je tako malen da se svi na kraju znamo i želimo da ne znamo..

Plz.. easy i hvataj se za penis i traži relax Ok!!