Grow by snoopy90

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Ma sve je to 5 nebrini ništa joj neće bit a na tom vrhu nećeš ništa izgubit koliko bi izgubio na ostalim biljkama da je lampa ostala daleko od njih.....
Jesi li sve biljke pokazale spol imaš li neku sliku gdje se vidi malo bolje i jesi uspio rješi PH vode kad je đubrenje itd...
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
nažalost nemam bolje slike,jbg. slikam sa mobitelom,a čim dodjem do aparata bit če kvalitetnijih.BB i SSH su puni pistila i budovi se svakim danom sve više debljaju,al ovaj HS samo piči u visinu,izbacio je i on pistile ali puno manje nego ove dvije.jučer sam ih zađubrio a danas bio u ljekarni i uzeo peroxid pa ću na idučem zaljevanju dati i korijenu malo zraka,pošto sam pročitao da dobro reagiraju na to.PH sam digao sodom bikarbonom.pozz upitnik????
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
hehe ja ti slao na pm a nisam citao ovde da si ti vec privezao...jbg snasao si se sam bolje je tako,praksa i pokusaji na kraju mu to dodje kao neko iskustvo :)
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
neznam jeli to normalno ili ne. Na big bang-u ovi stariji,veči fan listovi ,ali samo na glavnoj stabljici, pri vrhu počnu žutiti od vrha lista i na kraju skroz požute,mislim nije to na puno listova nego samo na tri-četiri.Pročitao sam u vodiču za bolesne biljke da je to normalno u cvijetanju da se biljka usredotoči na proizvodnju budova i da izvlači šečere iz lista,pa me zanima vaše mišljenje????

formjesecar:nemoguče da ne dodiruju stranice boxa kad imam neke usrane okrugle posude tako da nemože nego ovako.
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
normalno je da lisce zuti u cvjetanju tad biljka uzima secere iz nje i kad joj vise taj list nije potreban ona ga odbaci,nedaj da ti lisce dodiruje stranice boxa jer i s time mozes izazvati slicni situaciju bolje je da biljke nabijes jednu uz drugu nego da ti dodiruje stranice boxa
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
evo slika big banga na kojima se malo bolje vidi taj problem sa žutilom listova.
planiram danas zaliti tj. prihraniti i diči ph na 7- 7.5 vode , pošto kontam da mi se ph najvjerovatnije s vremenom spustio pa da je u tome problem,samo neznam dal da to napravim samo s njom pošto se samo na njoj vidi taj problem a ostale da zalijem sa normalno 6.5ph.danas je 21 dan cvijetanja.

izmjerio sam ph zemlje nakon prihranjivanja malo prije, tako što sam uzeo onu vodu koja je iscurila u posude ispod i ph je 5.5. to sam provijerio samo kod jedne biljke a najvjerovatnije je i kod ostalih tako. e sad molio bih za pomoč kako da riješim taj problem tj. da dignem ph zemlje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CaNnDza

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Kakav ti je taj ph metar? Ph ne opada nego raste vremenom. Ako ti je stvarno 5,5 najjednostavnije ti je dici ga sa pepelom. Neko ce ti preporuciti i sodu bikarbonu,ali ja sam radije za pepeo,a ti kako ti zgodnije...
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
ph zemlje podigao tako da sam šaksije izvukao van iz box-a,vodu naštimao na 6.5 i flushing sa po deset litara vode po šaksiji tako da sam jednim udarcem ubio dvije muhe,digao ph zemlje i isprao ju od smeča koje se nakupilo u zemlji dosadašnjim gnojenjem. I nakon toga nagnojio sa po litrom i pol gnojiva compsana po šaksiji. biljoze mi ne prestaju zahvaljivati a ja zahvaljujem osobi koja mi je dala savjet,a on več zna tko je.slike uskoro.pozzz
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
++++++++ Ako je sve tako kako kažeš onda tebi je to krenulo napokon :))))))))

Sretno u nastavku samo naprjed !!!!!!!!!!!!!!
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
:icon_arrow: 27 dan cvijetanja
.... .... .... .... .... .... .... ....

Big bang je visok 70cm
Hawain snow 100cm s tim da je lst-iran inače bi imao oko 125cm.Nadam se da neče još puno rasti jer lampa može još 10cm gore.
Super silver haze 60cm lst
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Jesi ga vidio Haze kako je momak to okreno.........
Za jedan Groow mislim daje puno naučio još prvi Groow ako se nevaram koji si ti srećković hehehheh...
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
Zahvaljujem svim vjernim i aktivnim članovima vutre.org.Da nije Vas stvarno neznam kako bih riješio probleme na koje sam nailazio tokom uzgoja.

for upitnik: jbg. prika učiio sam od največih.pozzz dalmacijo.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Očemo kristala malo:))
Ma nadoči če,polako.Nekužim zašto svako treče ispirati ili san nešto krivo skužija?
 

CaNnDza

Aktivan Član
25.05.2009
493
17
28
Odlicno snoopy, koliko vidim one tek trebaju da ubace u 6-u brzinu heheh :)
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
bc5.gif
y1.jpg


:icon_arrow: 53 dan 12/12

Big Bang je sinoc zadnji put prihranjen i od sada samo aqua sa dodatkom peroxida
i cekam dok se trichomi blago ne zamute, a po mojoj pretpostavci to bi trebalo biti jos nekih 18-19 dana, kAd bi trebao pod noz...dok ovim dvijema ce trebati koji tjedan duze.
Što se tiče zamucenosti trichoma nasao sam nacin kako i to rijesiti nakon sto sam izdimija jedan hedic banga ugledah dalekozor i skontam probati skinuti onu gornju lecu na koju naslonimo oci kad gledamo...kad ono prejebeno uvecava..moze se super vidjeti!!!..da neduljim evo slika...


Super silver haze

Hawain snow..big bang








129fs4252631.gif
onion015.gif

 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Snop... na trećoj slik po redu odozdo vidim još kandže na listovima i to dobre pržotine sa njima +...

Daj reci jeli ovo još posljedice onog sra..a ili si opet presolio ???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.