Grow by snoopy90

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
upitnik??? je napisao(la):
Snop... na trećoj slik po redu odozdo vidim još kandže na listovima i to dobre pržotine sa njima +...

Daj reci jeli ovo još posljedice onog sra..a ili si opet presolio ???

ma nisam nista presolio nego je rijec o Hawain snow-u i rekao sam ti da je j....o osjetljiv na temp,a taj vrh je najblize lampi i to ga jebe,jbg...tocno se vidi kako su vrhovi HS-a koji su dalje od lampe i koji su iznad ovog venta velikog koji puse odozdo imaju ljepu tamno zelenu boju,a ovi kod kojih je slabija cirkulacija zraka su svijetliji i krajevi su im sprzeni kao sto vidis a ovim ostalim dvijema nista.

pola sata poslje for upitnik jebote stvarno po cijelom havaju kandže prema gore neovisno o ovome sto su sprzeni vrhovi a ja to nisam ni primjetia pojavilo se preko noci,al sve tri dobivaju istu dozu svaki puta...nista sutra flush sa po 10-15 litara vode.samo neznam dal da ga poslje toga ponovno zagnojim ili ne i dal da flusham sve tri ili samo havajku...posto na ove dvije nema tog problema
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Ej i nemoj sve tri nego samo nju to ti nisam rekao na PM....
Izgleda da one nisu tako slabe na tu dozu koju ti daješ....

I još malo pomakni tu biljku na neko mjesto u Box-u gdje nije toliki pritisak od prostora gdje je zrak malo više u kruženju.... svježiji...

Moraš joj to uradit imam osjećaj da joj je malo suh zrak gdje je sad pa probaj dan-dva nećeš ništa izgubit...
 
08.02.2010
33
3
0
46
idemo do kraja,za onu vegetaciju sto si mislio da napravim je nemoguce idem na teren care,jbg,
 
08.02.2010
33
3
0
46
di je zastalo,care,daj malo slika malo neki info,svoje sam presadio jos onaj isti dan kad si bio na partiji,cini mi se da se oporavljaju i idu nabolje,dobro mi je dosao tvoj savjet,slike,sli..
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
ludi13 je napisao(la):
di je zastalo,care,daj malo slika malo neki info,svoje sam presadio jos onaj isti dan kad si bio na partiji,cini mi se da se oporavljaju i idu nabolje,dobro mi je dosao tvoj savjet,slike,sli..

care trenutno nemam digitalca tako da nista od slika jos koji dan..a sto se tice info.Big bang je u zavrsnoj fazi krenuo sa ispiranjem.U petak sam ga malo isprao sa 8 litara vode kako bih mu malo namjestio ph zemlje da moze bolje probaviti composanu jos nekih deset dana otprilike . haze-a sam takojdjer prosli petak isprao sa 15 litara vode te ga zadjubrio zadnji puta.Havajca sam isto isprao i zadjubrio prije 5 dana samo sto cu njega jos jednom prehraniti jer on ostaje najduze u carobnoj kutiji.

Dobro je to sto si ih presadio samo ih sada nemoj djubriti 20-ak dana..dobra ti je shema sa vrecama..
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
:icon_arrow: 63 dan 12/12
bb9.gif

posto nemam bas volje za pisanje,a i nema se sta puno pisati evo fotke za one nestrpljive..





bd4.gif


 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Jako fino,nema šta, bit će to super.:thumb:
Još malo pa veselje al je najteže čekat tih par tjedana pri kraju:watchplant:
 

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Dobor je Sno..... ipak je došlo kraju ja mislim da si više nego zadovoljan sad nakon onih svih zavrzalama..
Ima tu još kadža dosta ali je nebitno sad tjeraj da istjeraš do kraja....
Brojiš zadnje dane hehehe ali dobro si dobio opet koliko ja vidim na slikama....
 
08.02.2010
33
3
0
46
trud se isplati u svakom slucaju sto se i vidi,svaka cast,vjerujem da bi sutra mogao staviti neke slikice,malo mi je problem sa digitalcem isto,samo napred,bit ce smajlica
 
S

silikolor banda

Guest
svaka cast snoop biljke su ti prelepe. imas +rep od mene
 
08.02.2010
33
3
0
46
bravo,svaka cast sta da drugo kazem,nadam se da cu probati caroliju tih ljepotica,mislim da sam negdje procitao da je ova haze specijalno uzgajana za igranje stolnog tenisa,pise da kad povuces par dimova igras ko ZORAN PRIMORAC,
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
DRYBOX
bb1.gif


mjesto gdje će se odvijati prvi od posljednja dva koraka koji me cekaju dry&curing :icon_arrow:




Ova dva venta su prikljucena na adapter od 6 V jedan je od 120mm onaj koji izvlaci vlagu,a ovaj koji cirkulira je od 80mm. Ako bude bilo potrebe da pojacam ventilaciju tj. da smanjim vlagu prikljucit cu ih na 12 V !!!

:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:



pozrav svim članovima
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
ludi13 je napisao(la):
LIJEPO to izgleda,reci mi koliko mislis da bi trebalo biti vlage u boxu gdje ces susiti

temperatura bi trebala biti oko 20-22C a vlaga oko 45-50 prva tri dana kada bi trebao izvuci veci dio vode iz biljke,a nakon toga bi trebalo smanjiti temp. za par stupnjeva i podici vlagu na nekih 55-60 tako da se sporije susi u narednih desetak dana.Ugl. vlaga nesmije ici ispod 45 te prelaziti 60. Ako bude preniska prebrzo se osusi te dobijemo los okus a ako bude previsoka moze doči do pljesni te ostati bez kompletnog prinosa. Fora je u tome da se mora polagano susiti...pozz ludo
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
71 dan 12/12

Big bang je u fazi dark perioda od jutros do sutra navečer kad ce biti harvest,znaci 36 sati mraka....eo kako izgleda van boxa.....



bf6.gif

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
45
Snoo... produži na 48 h nećeš požalit...
Biljke su prave svaka čast brale !!!!!!!!!!!!!!
 

snoopy90

Aktivan Član
15.11.2009
171
129
43
33
:icon_arrow:95 dan 12/12
microHS

Eo da i ja obnovim dnevnik malo novim slikama nakon dužeg vremena,jer nisam bio u mogučnosti slikati zbog odsutnosti digitalca. Banga nažalost više nečemo vidjeti preminuo je i spaljen.Od BB-a sam dobio 25 grama...malo ,znam ,al znam i razlog tome. bio je zbijen u kut ormara a znamo da raste grmasto tako da hedovi nisuu bas dobivali svijetla jer sam havajca razvukao preko cijelog ormara i nije mi žao jer ce hawaiiana biti podosta,a to prosudite sami prema slikama...sutra HS ide pod nož. Popušio sam probni hed HS-a i mogu vam reči da nisam u životu nista bolesnije zapalio,. A što se tiče haze-a ostat ce još koji tjedan......daj da ne pišem vise pošto baš i nisam jak na riječima eo slika...

Hawaiian snow


..a eo i jedna za haze-a sa burnom..

Super silver haze

:pat:


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.