Grow Closet [1st Time]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.05.2014
21
28
0
Bok Svima!

Evo neki mali update i sa malo pitanja...

Box sam komplet pripremio, ocistio, oblozio ga cijelog bijelom folijom (makar je i sam iznutra 70% bijele boje, napravio sam to u nadi da ce folija sprijecit vlagu da mi se iverica i ostalo drvo s vremenom ne napuhu od vlage), znaci sada mi samo ostaje kupovina ostalog, međutua vidim da neki govore uzmi 400W sa cooltubom a neki uzmi samo 250W bez cooltuba, malo sam čačkao i shvatio da 400W i cooltube nije loša opcija ali mi za to treba jos minimum 700 kn (Cooltube, Ventilator, cijevi) tako da idem na 250W + reflektor, bez cooltuba ali cu stavit jedan aksijalni od 190m3/h i jos jedan aksijalni za ispuh od 305m3/h, i jos jedna stvar me muci vezano uz prigusnice, shvatio sam da su one Nanolux digital ballast i Lucilu E-ballast high end prigusnice i da su najbolje ali su mi preskupe pa gledam nesto tipa Eti, SunMaster i Progear, cijene su im tu negdje ali me zanima koju bi vi preporucali tj, da li itko ima iskustva s kojom od navedenih i koje su bitne razlike?

Unaprijed hvala, ovo gore su zapravo stvari koje me najvise muce ali kada i to ustvrdim sve ostalo ce biti mačji kašalj :)