Grow-Domacica 2014

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
jack ima pravo, ne budi toliko siguran, pogotovo jos kazati nekome, znam par likova sadili su po krovovima zgrada, murija ih je vrebala par tjedana i po noci i po danu, i bum pali dok su je isli zaliti ili slikati jer su razmisljali na isti nacin ko ti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mudri Mudrac

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
Stvarno mislis da je u redu posto ja nisam mislio da je bas ok : ) e da sad sam se setio ova je sto posto ovako nakrivljena i opustena ka zemlje jer je sinoc padala kisa :icon_mrgreen:
 

BIABurazeru

Aktivan Član
22.02.2014
55
9
0
ma nemoj stavljati nikakve zemlje kupovne na spot pusti lepo prirodu jao ljudi kako mrzim kad se mesate u savrsenstvo prirode...kupovna zemlja se lepo koristi za rasad a ne da se trose litre zemlje na spot kada je vec ima! !!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mudri Mudrac

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
Ne znam brate postujem tvoje misljenje,ali ja cu iskopati rupe od 20l i popuniti sa terra magmom i peskom jer je zemlja blago receno ocajna na sajtu ali otom potom ima vremena dosta do presadjivanja na sajt. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
majstore, ne kazem da je florabela losa, al da vidimo mi tvoje biljke koje si uzgojio u njoj kad si toliki strucnjak da poredis, bolje da nam stavis koju fotku neg da spamas i otvaras nove teme za jedno pitanje, ajd se malo u forum ukljuci konstruktivno i sa dokumentovanim prilozima
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
BIABurazeru je napisao(la):
ma nemoj stavljati nikakve zemlje kupovne na spot pusti lepo prirodu jao ljudi kako mrzim kad se mesate u savrsenstvo prirode...kupovna zemlja se lepo koristi za rasad a ne da se trose litre zemlje na spot kada je vec ima! !!
rado bih tebe vidio kako uzgajaš u žutoj ilovači ili nekom teškom kršu... ;)
 

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

Mudri Mudrac

Aktivan Član
19.03.2014
106
103
43
Evo 2 nove biljcice napreduju isto domacice : ) za nekih 7 dana ce u zemlju.
A u cetvrtak nova 8 semena i icice u 2 ture po 4 u moj improvizovani mini ps3 box oko kojeg mi je pomogao No Joke i tamo ce stojati nekih 14 dana i onda u zemlju :D i da ove lampe su stedljve obe 20w 6400k i 1400 ili 1500 lm nnisam siguran.Postaje zanimljvio bice dosta domacica ali nece sve biti zenske tako da ce biti dovoljno na kraju.

Slika ove 2 iz mini boxa : http://postimg.org/image/hkymgmzir/ (znam da nije do kraja ispunjena zemljom ali je velika saksija i ima dovoljno zemlje,ostadoh bez onih manjih) :watchplant: Pozdrav.
Edit:Ova desna bas zanimljivo mirise :maryjane:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ajde da i taj ps3 box bude u funkciji. Ove dvije se pokidaše za svijetlom izgleda. I približi te CFL-ke na centimetar-dva od biljki, to mi dijeluje predaleko na slici. Neznam dal paziš na vlagu al nek ti bude visoka, neka mokra krpa, spužva bilo šta to riješi.