grow.. ili bolje death report

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.06.2008
35
0
0
44
znam da je trebalo ici u origigi temu, al je ne mogu naci, ubijte me :)

ovako;

od sedam biljaka, sve curice masala :D prezivjela samo jedna. sve ostalo pojela posast zvana crveni pauk. mamu mu poljubim i onome tko ne zna izumiti otrov protiv te gamadi.
uglavnom, smazali mi ****** sest biljaka u roku tri dana! prvi dan nikakvih simptoma, drugi dan nista, treci dan nema biljaka - sve zuto i posuseno!

osim ljubimica, pozderali su mi i ostalo cvijece, ali to nije bitno.....

uglavnom, ova jedna sto je prezivjela je u odlicnom stanju i ovih dana ce na susenje. onih par sto sam osusila za degustaciju (cisto da vidim jel vrijeme ili ne) imaju odlican rad! fotka sutra....

ukoliko je netko naisao ili zna nekin bakin recept za unistavanje te male gamadi - neka me slobodno obavijesti
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
steta teta uciteljica, al bar si nesto omastila
i omastices jos heehehe
 
05.06.2008
35
0
0
44
Tarki je napisao(la):
steta teta uciteljica, al bar si nesto omastila
i omastices jos heehehe

pa da znas da bi si u glavu pucala da nije nicega bilo nakon svog rizika koji je bio tokom uzgoja!

naravno da ce biti jos. sada cu pokusati sa zimskim periodom. nema bestija. samo moram lampe ponabavljati.....
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nemoj da te tako nesto obeshrabri i ima ljek protiv spidermites-a a zove se neem oil samo sto ga nema kod nas za kupit no imaš pyretrin-a od plantele to pomaže kod nekih vrsta spidermites-a no ne kod svakih...
i ko sto svi kazu okaci neke slike pa da vidimo mi to .
Dobrodosla nazad i uzivaj u forumu!:family1:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
mene zanima kako izgledaju te biljke koje je pojeo pauk posto meni se nesto desilo sa biljkama
, a neznam sta pa ako moze slika meni se biljka odgore nekako osusila .. ja nisam bio u poseti dva meseca al niko nije otkino posto su donje grane bile pune hedova al to je jako malo suvog ima 30g to su odprilike 4 done grane..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.