Grow na drvetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2015
132
99
43
Pa kad je sam suma oko mene. Ovo njiva sta ima to se obraduje a ovaj dio di bi to napravio tamo je privatna suma neidu lovci neide lugar. Sajt sam imo dobar pa dode lik maline brat ili kupine grmlje grmlje. Znaci za popizdit :D A drvo cviknem sad u 10mj i nediram do 4mj nista onda stavim daske to ukamufliram i 3 biljke gore .:D
 
09.11.2014
134
80
43
Zadnjih par dana kod mene svi pricaju o uzgajanju (mozda sam za to kriv ja i moje ranije spominjanje toga i ovog sajta) i za tih par dana sam saznao za par ljudi koji uzgajaju, sto me je obradovalo.
Mada sam nacuo neke klince koji su spomenuli kako ce da idu po brdu (gde sam mislio da sadim) da traze kanabis. Hebem ih u usta balava.
Tako da se meni trenutno grov na drvetu cini bezbedniji nego na zemlji. jer opet nikome ne pada na pamet da se penje na svako drvo da bi proverio, ali da se ne vidi sa zemlje.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Kako bi rekli stihovi jedne pjesme; "sama usta laju", takve treba izbjegavat niti vodit uopće takve rasprave sa njima. Neće oni dugo, vjeruj mi ;)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nema komplikacija ali ne koriste se daske i motorka

nades kantu 25L nades drvo koje ti se svida popnes se na njega nades granu koja raste na L na nju stavis kantu zavezes gotov poso svaki tjedan se penjes i poljevas gotova prica nista rezanje i zajebancije.za vezanje mozes koristit ono gumeno cudo super radi poso
 
19.01.2015
132
99
43
znam za to vidio sam na youtube, lik objasnjava sve kako ali opet kod mene je relativno bukva grab u sumi. A ako poznas drva opcenito to je ko svjeca bez grana tu i tamo koji hrast, na hrast sam mislio krosnju malo prorjedit i napravit gle ja ako to napravim sad u 10mj kako planiram znaci da kad zelenilo krene sljedece god to ce samo po sebi skamuflirat se :D ovo sa vezanjem lovci ako produ nedo bog i vide kantu sa biljkom sranje teze oni skuze ako ja kamuflazu bacim :D u krosnji :D:banana_rasta::skot:::mario::
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
a mozes i sad posavijaj grane(zavezi) i do growa ce se stvrdnut grane da budu kako trebaju opet ne trebas nista rezat
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
na snimcima po youtube to izgleda jako dobro,samo ako uzmeš u obzir da su ti biljke u tome slučaju izložene suncu a samim time se mora i jako često zalijevati ...e to je onda već pravi trip :D
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Previse komplikujete stvar.
Ko ce svaka 2-3 dana da se pentra na drvo sa kanisterima vode...nadjite lepo neki normalan i bezbedan sajt i manite se drveca,kao sto rece Avantura izginucete najgluplje moguce.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura and sharp

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
A daj Chil ne budi na kraj srca :) a izvodljivo je,samo zahteva puno posla i velikog opterecenja za kicmu :) samo mora sve u detalje isplanirat :D secam se da je neko na pocetku sezone,nasao satelitski snimak u neku prasumu u brdima nekim... morao pesacit od 5 do 10km... a kad je otisao da proveri spot ili ti sajt,odustao je :D ja licno navijam da ovo uspe :)