Grow na drvetu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nece morat placat teretanu svaki dan penjanje nabildat ce se pravo :D

tako sam i ja svoj sajt naso par ih je bilo ono nide veze sa satelitskim snimkom al ovaj je bio pun pogodak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
nije neko veliko opterecenje popet se s 5l vode na ledima, nades dobro drvo pripremis sve da kanta lijepo moze stajati, kantu ofarbas da se bolje uklopi u krosnju i ucvrstis da se ne mice nigdje, napunis zemljom, isklijes sjemenku kod kuce i drzis biljku u nekom boxu ili vani prvih 15 dana, presadis u kantu i dodes jednom il dvaput tjedno ovisno o vremenu s 5l vode, pazis da ne padnes :D ima smisla jedino s nekim automatikom, fotoperiodne nikako.

svake godine ista prica a kad dode proljece nista od "growa na drvetu" ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
10.01.2015
175
107
43
Ma kakva ledja, zavezes kanistere dole, popnes se, nadjes dobar oslonac, i vuci. Pa da vidis ruke nakon par meseci :D
Meni je ovo previse upadljivo, jedino ako je u nekoj dzungli pa da pogled sa kopna i odozdo zaklanja gusto rastinje. I upadljivo je samo po sebi, a da jos ako je brdovito podrucje, zastanes malo da se divis pogledu i imas sta da vidis. Ili ako neko mozda posmatra ptice..
 
19.01.2015
132
99
43
Ma bice to izvedivo napiso sam kakvo imam iskustvo sa sajtom jako lose, valjda nece biti sa drvetom ma popet se najmanji problem mlad sam radim idem u gym pa jebemu onda sta je popest se na drvo :D
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Skoro je bilo u vestima da su nekog uhapsili zato što je gajio u krošnji drveta. Navodno su ljudi koji žive u blizini primetili nešto sumnjivo.

Što se tiče gajenja u krošnji, nemam iskustva, ali mi deluje da bi to trebala da bude poslednja opcija kada nema druge.
Prvo bi grow trebao da bude u nekom nenaseljenom predelu, poželjno u gustoj šumi kako grow ne bi mogao da se vidi sa zemlje.
Drugo, bilo bi poželjno napraviti neki automatski sistem zalivanja, čisto da ne morate stalno da idete.
Onda i kada odete bitno je da vas niko ne provali, iskreno da vidim nekog da se mota po šumi sutra bi otišla na isto to mesto da vidim šta je radio :D
A kada se vraćate trebali bi da sakrijete svoje tragove, jer ako se ljudi tu slučajno zadese, vide tragove, biće im interesantno da ih prate.
Pravovremeno delovanje protiv ikakvih štetočina je gotovo nemoguće jer se sigurno nećete pentrati po drvetu svaki drugi dan.
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Dobro, ne moraš sada da praviš ne znam kakvu skalameriju, da kupuješ pumpe i sl.
Nešto jednostavno što bi ti omogućilo da biljka ima dovoljno vode za npr 7-10 dana.
Ne mogu sada tačno da nađem ono na šta sam mislila, videla sam davno neki princip gde staviš posudu sa vodom pored biljke i povežeš zemlju u kojoj se nalazi biljka sa posudom vode putem specijalne tkanine i zemlja "srče" vodu putem te tkanine.

Ali evo jedan od primera: Ima ih još dosta manje-više sličnih bez upotrebe pumpi i sl.
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Zato i kažem da mislim da bi grow na drvetu trebao da bude poslednja opcija jer zahteva isuviše komplikovanja i izmišljanja tople vode. :) Ali naravno sve govorim sa rezervom jer sama nisam to radila.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD