grow room garaža 9m2...pomoć ,savjeti...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.06.2010
25
3
0
32
Ovako htio bi jednu malu garažu cca 9m2 preobraziti u grow room,grow bi mogao napraviti samo po zimi pa dolazim do problema grijanja i ventilacije upuh i ispuh...garaža ima odma do ulaza jedan prozorčić 40x 50 cm.Kada bi napravio upuh unutra bi drito na biljke išao hladan zrak od nekih 4 do 7 stupnjeva(pošto tamo nikada nije hladnije od toga).moja pitanja su sljedeća;koliko kalorifera,grijalica i kakve vrste i jačine bi trebalo,kakva ventilacija za upuh i ispuh bi trebala i kakva ventilacija unutra da puše po biljkama.Koliko i kakve jačine bi mi trebalo lampi i kako bi ih učvrstio na strop da budu pomične...hvala na pomoći
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
4x600W
Industrijski vent od min. 1000 m3/h za ispuh,nešto slabiji za upuh
Jedna električna grijalica od 2000W
Barem 2 venta za pomicanje zraka u room-u
I naj važnije,jako dobra pluća za popušit kilu trave.
Ako je garaža u stambenoj zgradi,odma si računaj s tim da neće ništa od toga bit,jer ćeš nakon prve rate za struju završit u muriji,jer su garaže na zajedničkoj potrošnji.
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
bolje se se odmah prijavi sam muriji...stedis na vremenu...
kakve god medicinske razloge imas, i bla bla bla...ovo ti netreba.

napravi grow za SVOJE POTREBE!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Sori , ali smrdiš na kobca ... a to se nesmije !!!!!
16. Zabrana komercijalnog uzgoja.


Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma.

Nisi dobio ban , ali si upozoren . Molim te ako već misliš raditi takve growove ...nemoj ih ovdje objavljivat .
Siguran sam da ima masa ljudi koja svoje stečeno znanje ovdje koristi na taj način ...i to je neizbježno , ali ne morate to ljepit na sajt .




Ova tema če biti obrisana ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.