Grow support

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Dali mislite da je potrebno dodavati natpis?

• Da

Votes: 5 55,6%
  • Ne

Votes: 4 44,4%
  • Nepotrebno

Votes: 0 0,0%

• Total voters
    9

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.234
1.489
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Što mislite da određenim članovima koji su se iskazali svojim zananjem o uzgoju i voljni su pomoč mladim i neiskusnim growerima ...da im se doda nekakav natpis iznad avatara tipa grow support (ali balkanjero stil)...

Znači da se vidi koga se isplati poslušat i tko govori iz iskustva a ne samo iz teorije.Tako bi smanjili br. loših savijeta i napravili kvalitetnij forum .
Mislim neradi se o nekoj bitnoj stvari , ali kada se forum več čisti i rade se nekakve promjene ...zašto ne , mislim da to nije loša ideja .

Ima mnogo pozitivnih stvari , a negativnih se nemogu sjetit..mozda je glupa ideja ali isplati se vidjet što vi mislite ...Tako da dajte svoj glas i neki komentar kako bi glasio taj natpis ako bi se primjenjivao .

:watchplant:

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.945
310
0
35
daj neke prijedloge za taj naziv "grow support" da bude u našem jeziku. meni padaju samo neke bezveze riječi

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.182
131
0
33
Pa mogli bi napraviti levele growera
bazirane na dnevnicima/galeriji/pričama/reputaciji itd

Čak bi mogli podijelit na out i indoo
al nebitno je više manje jer svi smo prijatelji pa si ionako može stavit ko kaj oće

OP
OP
HazeSeeker

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.234
1.489
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Nije loša ideja ... ali meni zvuči dosta kompicirano za povezat sve te cjeline .
+Rep je super fora koja če se iskazati kroz vrijeme ... za sada je to još nepoznanica večini i nekoristi se toliko da bi se več vidjela razlika u kockicama(neznam kolko je bod. jedna kockica, valjda 100) ...

Prijedlozi od #34 za naziv (grow support)

prijedlog za naziv grow support-a: Ljubazni poljoprivrednik
uzgajač partizan- za outdoor:D

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.182
131
0
33
Ma nije to tolko sve ni bitno
samo treba ukazati na debila kad ovaj daje glupi savjet
da ne sjebe čovjeka koji se trudi i uzgaja

e a outdoorac partizan-guerilla :icon_lol:

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.258
42
73
12
moze ja se slazem ..
po meni ne treba da zvuci mocno u fazonu moras da me slusas! , nego savet prijatelja ,, al kako to objasniti nekom ko bar osnove nece da saslusa koje su vec i tako na forumu.

zato sto ja sebe nesmatram da sam pun informacija al znam osnove posavetovati i mnogo mi je drago da pomognem nekome posto znam kako je meni bilo..

moze nesto u fazonu osnovni saveti pa preformulisite kako hocete..

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.872
2.526
228
Ja bi izbjega osnovne savjete jer ih je previše i to pod sticky,samo ljenčina ili osoba naviknuta na druge maloljetničke forume postavlja glupa pitanja bez da vidi kakve sve informacije forum nudi.
Ko šta genjo kaže i grow suport zvuči dovoljno ali i koliko kužim za ovo se traže dobrovoljci a to znači biti poprilično dostupan na forumu i ako dođe do toga da "savjetnik" bude bombardiram svakakvim pitanjima nema brale odustajanja tipa "ima na forumu več" nego tipkaj,tipkaj i tipkaj šta znači biti i obavezan malo prema tomu.
Možda još jedan chat za grow savjete zapravo ovih san dana ima problema s jednim torrent sajtom i tamo je dostupan "IRC" -tako se naziva šta izgleda kao izdvojeni dio foruma za chatanje i posebno probleme opčenito,ako me kuži netko.