Grow support

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dali mislite da je potrebno dodavati natpis?

  • Da

    Votes: 5 55,6%
  • Ne

    Votes: 4 44,4%
  • Nepotrebno

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    9

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Što mislite da određenim članovima koji su se iskazali svojim zananjem o uzgoju i voljni su pomoč mladim i neiskusnim growerima ...da im se doda nekakav natpis iznad avatara tipa grow support (ali balkanjero stil)...

Znači da se vidi koga se isplati poslušat i tko govori iz iskustva a ne samo iz teorije.Tako bi smanjili br. loših savijeta i napravili kvalitetnij forum .
Mislim neradi se o nekoj bitnoj stvari , ali kada se forum več čisti i rade se nekakve promjene ...zašto ne , mislim da to nije loša ideja .

Ima mnogo pozitivnih stvari , a negativnih se nemogu sjetit..mozda je glupa ideja ali isplati se vidjet što vi mislite ...Tako da dajte svoj glas i neki komentar kako bi glasio taj natpis ako bi se primjenjivao .


:watchplant:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
daj neke prijedloge za taj naziv "grow support" da bude u našem jeziku. meni padaju samo neke bezveze riječi
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pa mogli bi napraviti levele growera
bazirane na dnevnicima/galeriji/pričama/reputaciji itd

Čak bi mogli podijelit na out i indoo
al nebitno je više manje jer svi smo prijatelji pa si ionako može stavit ko kaj oće
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Nije loša ideja ... ali meni zvuči dosta kompicirano za povezat sve te cjeline .
+Rep je super fora koja če se iskazati kroz vrijeme ... za sada je to još nepoznanica večini i nekoristi se toliko da bi se več vidjela razlika u kockicama(neznam kolko je bod. jedna kockica, valjda 100) ...

Prijedlozi od #34 za naziv (grow support)


prijedlog za naziv grow support-a: Ljubazni poljoprivrednik
uzgajač partizan- za outdoor:D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma nije to tolko sve ni bitno
samo treba ukazati na debila kad ovaj daje glupi savjet
da ne sjebe čovjeka koji se trudi i uzgaja

e a outdoorac partizan-guerilla :icon_lol:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
moze ja se slazem ..
po meni ne treba da zvuci mocno u fazonu moras da me slusas! , nego savet prijatelja ,, al kako to objasniti nekom ko bar osnove nece da saslusa koje su vec i tako na forumu.

zato sto ja sebe nesmatram da sam pun informacija al znam osnove posavetovati i mnogo mi je drago da pomognem nekome posto znam kako je meni bilo..

moze nesto u fazonu osnovni saveti pa preformulisite kako hocete..
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja bi izbjega osnovne savjete jer ih je previše i to pod sticky,samo ljenčina ili osoba naviknuta na druge maloljetničke forume postavlja glupa pitanja bez da vidi kakve sve informacije forum nudi.
Ko šta genjo kaže i grow suport zvuči dovoljno ali i koliko kužim za ovo se traže dobrovoljci a to znači biti poprilično dostupan na forumu i ako dođe do toga da "savjetnik" bude bombardiram svakakvim pitanjima nema brale odustajanja tipa "ima na forumu več" nego tipkaj,tipkaj i tipkaj šta znači biti i obavezan malo prema tomu.
Možda još jedan chat za grow savjete zapravo ovih san dana ima problema s jednim torrent sajtom i tamo je dostupan "IRC" -tako se naziva šta izgleda kao izdvojeni dio foruma za chatanje i posebno probleme opčenito,ako me kuži netko.