grow vec sredinom 3.mj. (pomoću staklenika)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Evo ja sam razmišljao već neko vrijeme kad poćet grow pa eto vidio kod susjeda
mali staklenik pa mislio što ne.
Ja mislim da kad bi napravio ovakav neki staklenik ili nesto slićno da(mozda manje)
da bi to bilo ok biljkama za početak (a i mogli bi ranije krenuti na outdoor):
mini_staklenik.png

Ne mora baš staklenik bit jel bi moglo i sa nekom bijelom "folijom" (ono na
većim "staklenicima").

PS: Mislim da ovakva tema već ima, ali pretraživo sam forum i nisam
našao pa sam otvorio temu. Ak već ima slobodno brišite.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Postoji stvar agril se zove i time se pokrivaju biljke
jer biljke mogu prezivit hladnocu kad ima sunca po danu (donekle nekako jedva), ali ne i mraz... nije da ce napredovat ultrabrzo al ono rastu one lagano...
ugl onda ih tim agrilom pokrijes navecer i otkrijes ujutro a mraz im nemre nikaj
ja cu isto ove godine posadit ranije, evo ovih dana cim nekog uzicam menke :D
pa u plastenik + agril i tako.. trebalo bi bit ok

mmm njam njam dolazi vrijeme za out polako
i ovaj staklenicic maleni je bas dobra stvarcica...
...eto malo gluposti i od mene
pis
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
sta jaznam ja sadim prvog februara direktno u zemlju .. i kad dodje lepo vreme same izadju zza dve nedelje nikad nisu smrzle al je fora sto kad smrznu malo one pozute akad sunce sija one vrate zelenu boju :).. kad nas u februaru bude dosta toplih dana tako kad uhvati pet dana za redom ona vec pocne da raste tj da klija..
e sad kad sadim napolju sadim za svaki slucaj i unutra isti dan a te drzim na prozoru i napolju kad ima sunca... al skontao sam da taj mesec skoro nista neuradi tako daslobodno u martu direktno ili sa presadjivanjem u zemlu i isti kur...
da to sam do sada radio a od prosle godine sadim od marta i tako cu sad uvek posto stvarno nista se neurai sa tich mesec dana samo mozda biljke dobiju veci stres...
 
16.02.2009
12
0
0
35
i ja sam isto mislio napravit jedan mali staklenik i onda jih unutra pokriti agrilom a to sve bi uradio krajem marta. Dali ima neko iskustva na tom području pa da mi još šta savjetuje da mi bilke ne uginu je tada zna još biti mraz kod nas ali ja mislim da bi agril to spriječio