GrowBox 600w SKUNK#1 Malo saveta nije na odmet, pocetnik :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
buraz smanji to jeb*čk* zalijevanje :) ja ih zalijevam sa 3 deca vode svaka 4, 5 dana....i jebeno im je..pusti da im korijen diše...bolje i manje nego više..džubrivo staviš na količinu vode koju uzmeš za sve biljke i pošto ti nije original za našu biljku počni s pola propisane doze..džubriš jednom na tjedan....a za cvjetanje počmeš džubrit tjedan dana nakon zadnjeg džubrenja za vegetaciju.....naravno ako si prebacio na 12/12...znači kad prebaciš na cvjetanje nekoristi više gnojivo za cvjetanje....i kupi si za pred kraj neko gnojivo sa pk pomoć će ti dosta....i samo nemoj divljat sa gnojivom....bolje manje pa dva puta džubriš (manje koncentrirano) pa jednom zaliješ nago da pretjeraš pa onda zajebancije sa ispiranjem i gluposti.....
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
Pozz Dolar. Smanjio sam sad ih svaki dan - drugi dan zalijem onako po malo samo jedan krug obidjem tek pusti malo dole vode u tanjiric onaj. Sad sam se skontao sto se tice zalivanja i mnogo im je bolje :) I nisam vec 5,6 dana zalivao sa djubrivom uopste, znam imam djubrivo i za cvetanje posto kontam u subotu da ih bacim na 12/12 i hps onda cu u pon. da ih zalijem sa djubrivom i tako onda svaki pon. msm da bi bilo ok? Inace sad sam bio da ih vidim preeleepe su rastu kao besne i rascvetale su se lepo msm da su spremne za 12/12 :)))) A inace pise 1gr na 1l vode, tako da se ja toga pridrzavam ;) samo eto zalivao sam svaki drugi dan i to kao manijak :D sa tim djubrivom al nisam trebao, nadam se da ce im sad biti dosta bolje.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
neznam ni kako su preživjele svaki dan sa džubretom :) ...pa ne zove se uzalzd džubre :) ...nemoj ni svaki dan jer onda ti je opet stalno na površini a tako i po cijeloj zemlji stalno ali stalno vlažno i korijen ti neće moć disat i sve ćeš bacit....ja u važevima od 13,6 litara zalijevam sa tri dcl vode svaka 4, 5 dana...i vjeruj mi prelijepe su :) ...čak i u 7 tjednu ih tako zalijevam...kad im je korijen mnogo veći nego tvoj i kad više crpe sve zajedno...tako da nemoj svaki dan....lijepe su ti ali bi ti i veće trebale bit....zato i s vodom i s džubrivom lagano...i tu i tamo peroksid s čistom vodom...ja stavim 5ml na litru vode a možeš od 3-5...bit će im bolje vidjet ćeš :)
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
Vazi buraz, hvala na savetu... Probacemo i tako po tvom svakih 4,5 dana da zalijem po malo pa cemo videti razliku. :) Ma da cim sam ja smanjio zalivanje vidim ja da to njima prija, a peroksid nemam gde da kupim. Sutra cu upload-ovati slike pa da vidite da li su spremne za 12/12.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
odeš u ljekarnu i kupiš 100 ml za par novčeka ko sladoled :) kuglica :) ......a na cvjetanje ti njih možeš i nakon tjedan dana pustit :) ....jesu ti manje ali su jako guste i bit će tu dima :) ....ali ako baš se oćeš iskazat pusti ih još 10 dana sad sa ne pretjeranim zalijevanjem i trebale bi još dosta narast nego kaj su ti sad....ali ako oćeš možeš ih i sad bacit na cvjetanje....
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
a nzm ni sam bojim se da ne budi previse vege. :D Vec im je ovo danas 43 dan. ?
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nikad dosta vege :) pa vani brate vegetiraju po par mjeseci :) znam da nisu uslovi isti ali samo ti kažem koliko ona može vegetirat....
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja ne bi to zalivao prvih 30 dana djubrivom uopste pa onda krenuo sa pola doze tako da ni ti sad nemoras jedno 20 dana djubriti mani te se ljudi gnojiva...

sretan si ti sto su biljke zive pici samo vodom i za sada je to ok a kad budes hteo gnojiti poitaj .. znaci sada po meni 20 dana nista gnijenja a onda pognoj pa cetrnaest dana nista nediraj ponovo pa onda mozes da krenes onako kao sto pise od 7 do 14 dana ... to pise sa razlogom imas manje biljke i vece biljke nije to bezveze a i ako je biljke u vege onda bi trebalo da se drzis 14 dana cak i sa pola doze je ok.... ssad je na tebi al ja sevtujem mani se dzubriva...
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
Evo i koja slicica, nije slikana 9tog kao sto je na slikama :D nego ovog trenutka ;) Cisto da vidite kako napreduju sad sa boljim uslovima i zalivanja bez :))))








 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
...a koliko će još za 10 dana? =) ....a najprije si ti to trebao vidjet da vidiš kako napreduju ako im daš dobre uslove :) mi smo to već vidjeli :) ....samo tako nastavi pičit....i slušaj tu ekipu i neće ti bit krivo na kraju ;) ...ali najglavnije uči na greškama i pamti ih :)
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
Ja nesto razmisljam da ih stavim sutra na cvetanje, sta vi mislite ljudi? A jbg sta sam znao -.- Covek se uci dok je ziv :) Pridrzavam se ja ovih dobrih ljudi i hvala vam svima, da nema vas ko zna sta bi bilo. Pozdrav
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Izgledaju sasvim dobro... :thumb:

Sto se tice cvjetanja, sam odlucujes kad ces...ali koliko vidim, ti imas dosta prostora tamo...pa ne vidim zasto ih ne bi pustio da jos malo rastu... =)
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
pa nzm sve se nesto tripujem da nece biti previse te vegetacije... 27.10 vece su stavljene u box u casi semenke proklijane.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Dobro izgledaju sada. Rekao da ces se iznenaditi kad im namestis temperaturu.
Biljke su dovoljno velike da ih pustis na cvetanje. TI odluci vegetaciju jos ili cvetanje ( veca biljka veci rod ).
Ako ih gnois nece brze rasti. Dobro procitati uputctvo da nespalis biljke.
Polivaj dok voda neprocuri i kad ti je zemlja skroz suva 2cm gurnes prst u zemlju.

Sretno dalje
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
Pa da to kontam i sam, sto ih vise drzim sve vise i vise se rascvetavaju. Ali se plasim da ne bude previse vegetacije, nzm koliko moze biti vegetacija u indoru? A sto jest, jest stvarno su me iznenadile kad sam prestao da je djubrim i kad sam im napravio uslove (temp, vent itd.) rastu kao besne :) Hvala djede! :D
 

GreenBiker

Aktivan Član
27.11.2011
102
13
18
35
Interesuje me da li ove listove sto su se dole polu sasusili i osusili na dnu biljke mogu seci i ove gore velike sto smetaju cvetu ( sto padaju preko cveta) da li i njih mogu oseci?
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nemoj odmah sve isjeć jer će ti se isšokirat opet....lagano.....par listova danas par drugi tjedan......još su ti dosta potrebni ti fan listovi.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.