Nagradna Growbox izrada - Tutorial

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Glasajte za naj toturial


  • Total voters
    38
  • Anketa zatvorena .

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Napokon nova nagradna igra koju nam velikodušno poklanja naš novi sponzor Organics Nutrients.

happy bugs bunny GIF by Looney Tunes



Pravila nagradne igre su:​


1. Napišite tutorial za Izradu Growbox-a sa slijedećim stavkama:

Tip svijetla
Cijena izrade
Vrijeme utroseno
Veličina prostora (dimenzije box-a)
Svrha growa (opciono)


2. Formati Growbox Tutoriala - Tekst popraćen slikama po koracima ili video tutorial. Video tutoriali se salju u moj inbox (poruka) pa da ih mogu ubaciti na nas youtube kanal.

3. Originalni karakter - Uvažavaju se prijevodi growbox tutoriala s engleskog jezika međutim slike koje prate tutorial moraju biti originalne ili većinom originalne. Naravno mi razumijemo da nije lako napraviti novi box samo za nagradnu igru tako da uzimanje slika sa engleskih sajtova ćemo uvažavati ali pokušajte donekle da budete originalni. Idealno bi bilo kada bi se radio originalni growbox tutorial koji ne postoji na vutra.org. Ujedno i preporuka vutra.org tima, međutim korisnici biraju pobjednika tako da je na Vama da odlučite.

4. Tutorial objaviti kao temu na forumu: https://www.vutra.org/forums/projektiranje-prostora-za-uzgoj.56/

5. Umrežavanje - Možete da linkujete ka temama na forumu i drugim tutorialima sa našeg sajta kad je na primjer odabir zemlje i slično u pitanju. Znači ne morate da pišete o zemlji jer već postoji tema. Poenta ove nagradne je da pokušamo olakšati za nove članove odabir grow boxa sa uslovima koji njima odgovaraju zato i jeste stavka cijena, veličina prostora itd.


P.S. Svi članovi mogu učestvovati od novo-registrovanih do moderatora i admina :)

NAGRADE


Prvo mjesto:​

BIG BOX​

3kg BIG PLANT, 1L POWER PLANT, 1L BIG START, 1L PK JUICE, 250G MYKORIZA PREMIUM I MAJICA


Drugo mjesto:​

STARTER KIT​

500g BIG PLANT, 0,5 L POWER PLANT, 0,5 L BIG START, 0,5 L PK JUICE, 100 G MYKORIZA PREMIUM I MAJICA


Treće mjesto:​

SET TEKUĆIH GNOJIVA​

0,5 L POWER PLANT, 0,5 L BIG START, 0,5 L PK JUICE I MAJICA


Nagradna igra se završava 31 Decembra kada i počinje glasanje.

 
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.084
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Meni je ovo sa kupnjom boxa bezveze bolje da u nagradnu ulaze toturial i to samo novi boxeva a i opreme diy pa bolje da ih se 5 prijavi kvalitetnih nego da sad imamo 10-15 novih tema koje su copy paste ili jos gore 10 novih tema di ekipa kupuje i bira box ... Mora bit malo krvi znoja i alata gotovan koji kupuje i box kupice i gnojivo oportunist koji gradi box i opremu bice sretniji sa nagradom a i veci bi odaziv mozda bio kad bi bilo vise vremena za izradu ovak u manje od mj dana nebude ih se puno skupilo :))
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ovo sa vremenom si skroz u pravu jer kontao sam kako ce biti problem da bas neko u tom vremensko roku napravi box jer male su sanse da ce se neko pravit box bas za nagradnu. Povecacu datum za kraj nagradne. Sto se tice kupovina boxa jes malo bezvze ali eto nisam ni naveo u temu da moze kupovni valjda sami skapiraju kako se odnose nagrade :)
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
kako ce biti problem da bas neko u tom vremensko roku napravi box jer male su sanse da ce se neko pravit box bas za nagradnu.
Možda me konačno krene :) , makar majcu dobio :zvezda::
Ja moram da napravim box sutra i prekosutra , a stari bi trebalo da rasturim i bacim ,ali mi žao, zato sam i odlagao pravljenje novog.Međutim juče sam primetio prve pistile,a žena primetila da soba miriše drugačije eyessss:. Uslovila me da ugradim filter,za koji nemam mesta u postojećem boxu. Taman sam počeo da smišljam i crtam i preturam po materijalima,da ga izbacim napolje,da nabudžim nešto...kad ono na Vutri igra,a ja volim da se igram .....
Samo nisam baš najbolje razumeo gde postavljam tutorijal ? Ne verujem da ću moći da snimam , onda nema ko da pravi box :rofl: , ali mogu 300 fotki da napravim. Jel trebam da u temi o izradi boxeva ,gde vec imam svoje naslove(ne znam kako se to zove) Samo izmislim nov naslov,ili da naslovim da je za nagradu igru? Izvini ,ali nisam mnogo vičan kad trebam sve da digitalizujem :confused:
 

Palac

So Fuckin High
Poznanik Foruma
03.08.2015
1.348
10.763
358
I ja sam razumeo da ne mogu stari projekti...
U tom slučaju se prijavljujem sa mojim
stealth boxićem ali ću se potruditi da napravim video tutorijal.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam mislio da tutorijal za ovaj box pretočim u video.....ne znam da li je to ok?

Pa da bilo bi poželjno da se malo popravi trenutni. Pogledaj i stavke:

1. Napišite tutorial za Izradu Growbox-a sa slijedećim stavkama:

Tip svijetla
Cijena izrade
Vrijeme utroseno
Veličina prostora (dimenzije box-a)
Svrha growa (opciono)

Pokusat cu da grupisem boxove po cijeni i prostoru. Ako ih bude dovoljno za grupisanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix and Badi

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.084
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
evo jedan novi toturijalićič :))