Nagradna Growbox izrada - Tutorial

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Glasajte za naj toturial


  • Total voters
    38
  • Anketa zatvorena .

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Po meni glasanje tece ok.
Tko zeli glasati, nitko mu ne brani.
Male nesuglasice proizasle iz nesporazuma, pogresno protumacenoga, u žaru borbe i sl... nisu vrijedne ovih par uradaka.

Ja sam glasao za zvucnik :) jer je to ljubav na prvi pogled bila...
Slavol zizek... razvalio si sa tutorijalom :respect:weedetix, trulyo takodjer.
Ja predlazem da zapalimo i da cekamo kraj glasanja.

Pa kakvu si onda moram sfrkati, 10m dugacku da gori do kraja glasanja? Pa pluca ce mi vrisnut. smiley9934
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.969
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org

Kihaš

blessed
03.07.2020
264
4.431
143
30
Covjek je htjeo pomoc svak svom pomaže to je ok ne treba ga banat...dapače mene nasmijao kad me to pitao...opet sam glasao iskreno po zasluzi...
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Ja se, uz izraze dubokog poštovanja, povlačim iz ove nagradne igre
Edit: Pridružujem se Žižeku
ja izlazim iz nagradne igre tako da prepustam svoje mjesto i nagradu nekom od natjecatelja preostalih tj po zavrsetku glasa nja nagrade idu prema glasovima 1,2,3 mjesto
Ostade samo jedan kandidat za nagradu. Ostali se povukoše mada su još na listi za glasanje. Znači li to da Trulyo osvaja i prvo i drugo i treće mesto?
 
Poslednja izmena:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Ne nego cemo zanemarit palca i zizeka za izlazak ja cu izac ostali nek nastave jer nagradna je izgubila smisao kad su za mene lobirali pa sa mojim odstupom mislim da ostali glasovi koji ostaju i natjecatelji sve je fer i igra moze ic do kraja a ne da sad i to razjb... :))
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ja živim u BiH, i kako mi je rečeno prije par mjeseci, kod nas je zakonom zabranjen međunarodni poštanski promet gnojivima, tako da bi bilo vrlo teško dostaviti mi nagradu sve i da je dobijem i prihvatim. Druga stvar, meni gnojivo realno ne treba. Moj plan je bio ako nešto osvojim da nagradu prepustim prvom vutrašu koji za pomoć pogođenima zemljotresom u HR uplati pola ili trećinu vrijednosti nagrade. Mislim da bismo na taj način mogli razriješiti ovu ružnu i nepotrebnu situaciju.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Kako mi je ovo promaklo... Bemu miša... Pa ekipa... Stvarno?
Excuse Me What GIF
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Tesko da igra prodje bez problema :)

Ono sto je ova igra pokazala da realno nije nikome do nagrada koliko do dobrog vajba koji je donekle pokvaren pa je onda palo sve u wc šolju... Sto je tu je. Mi jos razglabamo sto cemo ubuduce za ovakve slučajeve neke promjene pravilnika, mada bi trebalo da je nepisano pravilo da se ne moze neko nagovarati da glasa za nekog...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Imam rjesenje.
Clanovima koji su u ovoj temi dobili ban... skinuti ban.
A igru proglasiti NedovršenoM.
A i sponzor nema zajebancije sa slanjem.

Imamo par dobrih novih tutorijala :respect:
Treba otvoriti temu Tutorijali. Pa sve staviti zajedno. Ima po forumu razbacanih svakakvih.

Dok ovo pisem,dvije su nove objave stigle.
Da ne pretvaramo ovo sada u zajebanciju jos žešću.
Kljucaj temu, odbanaj kolege i amen :)