Growbox Komplettset 600 Watt HPS Adjust-a-Wings 120x120x200 - Vorschaltgerät ETI 1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.02.2018
45
36
18
29
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
jeli ovaj grow profesinalan ?
Nije profesionalan. Jedva da je dobar. A što baš mora biti pro?
Reflektor uzmi adjust a wing (što je Venlo rekao, samo skračeno), ili ako misliš da bi ti temperatura mogla predstavljati problem, neki zatvoreni što se može na vent. spojit...old school je cool tube, ali ima puno boljih reflektora, samo što su daleko skuplji, isto kao što je i AAW skuplji od ovog običnog.
Ventilator uzmi neku turbinu, 125mm, što jači to bolji. Ako ima senzor temp. i potenciometar za podešavanje, tim bolje, samo opet, skuplje od običnog...jbga...
Ako imaš znatiželjne susjede, mogli bi ti namirisati grow. Filter je obavezan ukoliko si u stambenoj zgradi. ja nisam pa svejedno imam filter...opreza nikad dosta.
Nisam siguran kakvi su ovi mali ventići za mješanje zraka...pogledaj dnevnike uzgoja, slike će ti pomoći više nego 5000 riječi. Treba biti vjetrovito unutra. Kontam da jedan mali vent nije dosta. Možda 2...
Sad imaš okvirno napisano što ti treba. Vjerujem da ima setova koji zadovoljavaju kriterije koje smo ti ovdje naveli, pa pogledaj još malo, ili kupuj odvojeno sve.