GrowBox u ormaru 150w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
sad je vreme treninga,ako ne ode to do neba a koliko vidim na knap si sa visinom.znaci strogi LST
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Žešći stiskavac. Sad sam se baš sijetio od neki dan tutorijala od jednog growera u kojem objašnjava rezultate stiskavca u boxu. Na primjer čovjek je više izvukao suhoga od 2 biljke u svom boxu nego od 4 biljke u istom tom boxu od iste sorte.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
po fotkama im treba vise od mesec dana, posto ce jos da raste moras prorediti, savijati, topirati... tesko ce ovako ici cini mi se, nisi je trebao toliko pustiti do cvetanja. od donje trecine neces izvuci nista veliko, moz i lolipop raditi, mada je frka i gore, ulazi ti u lampu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar
28.11.2013
24
47
0
PowerSeed je napisao(la):
po fotkama im treba vise od mesec dana, posto ce jos da raste moras prorediti, savijati, topirati... tesko ce ovako ici cini mi se, nisi je trebao toliko pustiti do cvetanja. od donje trecine neces izvuci nista veliko, moz i lolipop raditi, mada je frka i gore, ulazi ti u lampu
To je neki auto. I prebacio sam na drugu žarulju kada je pocela pokazivati vrhice.

Nije li kasno za lolipop u ovoj fazi?
Nisam ocekivao da će bas toliko niknut, pogotovo kako je još trebala biti neka patuljasta. A i ovo se ooodvuklo i ne bi baš da sad na kraju propadne sav taj trud.

Ok. Znaci moze molim te neka lista što da probam napraviti?
Mogu staviti i detaljnije slike.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Sjemenke
Donirane i ne znam koje su. Uglavnom trebale bi biti White Widow, AK47 ili Northen Lights.
da je neki auto, zavrsio bi dve ture do sada, ne znam sta da ti savetujem, na to si trebao misliti krajem marta, upozoravali su te da je tesno a i sam si to konstatovao jos pocetkom aprila, evo da podsetim redosled desavanja

Creative je napisao(la):
to je znak da ti netreba vise grana ,ako si popunila povrsinu boxa mogla bi polako na cvjetanje ;)
JapanskaBuba je napisao(la):
Lagano joj je tjesan box, kad ju izvadim baš se vidi da je kockasta xD.
 
28.11.2013
24
47
0
PowerSeed

Creative, on 21 Mar 2014 - 12:35 PM, said:
Creative je napisao(la):
to je znak da ti netreba vise grana ,ako si popunila povrsinu boxa mogla bi polako na cvjetanje ;)
Da si otvorio stranicu prije vidio bi da je vec stavljen HPS i plantela cvet.


JapanskaBuba, on 06 Apr 2014 - 10:10 PM, said:
JapanskaBuba je napisao(la):
Lagano joj je tjesan box, kad ju izvadim baš se vidi da je kockasta xD.
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
sve one male zaostale vrhove skini, tako ce malo biljka usporiti da raste a i gornji vrhovi ce ti se vise
debljati jer nece gubiti na te donje.
trecinu vrhova skini, ne mogu bas u cm da ti kazem kolko al ove donje
zaostale skini sve i popusi iste :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
drug, nisam mogao da znam sta se desava sa biljkom skoro 40 dana, toliko nisi radio update, ako cvetaju od kad je stavljen hps i djubrivo za cvetanje onda je to 70 dana, pregusto je, iscedio si je, stala sa rastom, slabi vrhovi... nista od toga se ne vidi na fotki od 21.04. nemoj da ja ispadam kriv sto si dosao pri kraju da pitas sta da radis prethodnih 40ak dana, zaista ne znam sta sad, jer bilo kakvo drasticno redukovanje mase moze da povuce hermija, ovako da zavrsi tesko ce ici al sta bude, a ne znam ni koliko jos da je drzis sad kad si reko od kad je na cvetanju. al si bar skolu ispekao na vlastitoj kozi, jbg.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ne sekiraj se, svi smo učili i još učimo.

Mogu ti rec jedino sta bi ja napravio.

Ono sta je dole malo krzljavo bi odseko.
Ovo sto je vrhova bi prorijedio/grane/
Ogolio bi spodnju trećinu grana od lisca.
Ono sta bi ostalo bi svezao i povukao dolje, niže.
Maknuo sve lišće sto žuti.
Onda bi je lepo hranio.

Pratio bi da se ne pojavi pljesan.

To bi napravio da makar nešto dobijem.
Drukčije, ne sekiraj se, svi smo na početku imali probleme dok nismo naučili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Snjezana1971