GrowBox v1.0.2. - LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.09.2014
26
96
13
Između jave i sna
Naime iz ovog projekta je sad izašla prića vjerovali ili ne, naime posadili smo bili 2 sjemenke u ksto vrijeme 1 automat i 1 od neke lokalne travice, i sad ja to dao ženi da rješi jer inzistirala da ona to napravi, posadi ona dvije, prve slike ste vidjeli "automat" se razvija bolje nego ocekivano, ovaj drugi u prvom tjednu sami problemi s njim ništa ne valja, cijeli se osušio, i veli žena to ću si ja uzet za radni stol da imam cvijet bude ju ona oporavila, i ja zaboravim na tu biljku, pratim "automata" brinem se maksimalno, i čekam da počne cvjetat, 4 tjedna ništa, 5 tjedan ništa, i skužim ja sa je žena očito zamjenila tegle, i sad pitam ja ženu, di je ona sruga biljka (5 tjedana kasnije kako si ju ona uzela) veli ona:joj ništ me ne pitaj, prvo se oporavila ali sad ko da je neka bolesna idu neke bijele dlake van s nje, odem ja pogledam kad ono u biljka u punom cvatu i tako sad imamo automata u maloj tegli visoku 10cm koja je počela cvjetati, u međuvremenu posadio SAD JA još jedan automat
 

Prilozi

  • IMG_20200603_120011.jpg
    IMG_20200603_120011.jpg
    196,2 KB · Pregleda: 96