Growbox za 3 biljke(neonke)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
box za malo para ili za uzgoj majki i klonova(bez mirisnih protivmjera(skupe)
poshto sam najavio report,chu i da ga napravim....
kako svi znamo je danas dan mrvih..svi su nestali na groblja...tishina u kvartu...taman vremena da se malo posvetim razmishljanju..kako to najbolje napisat...najprije malo inspiracije ~) pa chu da krenem lagano....

da samo u startu objasnim...shirina i dubina ormara su u startu 1m i 0.50m ,a visinu chu vama prepustit...neznam koliko imate mjest...ali minimalno 1.5 m.....(klonovi i majke mozhe i metar,isto vrijedi za Sog ili Scrog)
 

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
evo svaka cast na pomoci i trudu (da zakopamo ratnu sjekiru ) :pivo

inace imam i jedno pitanje, dal ima te dobre zemlje za kupit u agrarijama ili ?

Enjoy !
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Takodje ja imam pitanje ako moze malo jasnije da pojasnis te reflektore ili ih same slikas.


Inace stvarno super detaljan tekst. Sigurno cu uzgajat paradjz u blizoj buducnosti. Imam onaj mali duguljasti italijanski.
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
k174 je napisao(la):
evo svaka cast na pomoci i trudu (da zakopamo ratnu sjekiru ) :pivo

inace imam i jedno pitanje, dal ima te dobre zemlje za kupit u agrarijama ili ?

Enjoy !
dobre zemlje ima sigurno,samo pitanje je dali je dobra za nash paradajz?vjechina zemlje iz komercionalnog porekla(mercatore,pevec,vrtni centri)su za obichno cvjeche...imaju dugo rochna gnjoiva u sebi i vechinom puno toga...tako da vjechina zemlji ne odgovara za uzgoj...
mozhe se sama zemlja mjeshati ali o tome chemo isto josh imati special topic...kad ulovim opet vremena...
a ima 2 vrste zemlje...konzepirane(u nizozemskom proizvode)za uzgoj indoor konoplja.
jedan on njih je PLAGRON....kojeg ja koristim...ima ga u 3 variante..ali najbolji je svakako Royality mix...
a drugi je BIOBIZZOV ALLMIX....

upravo vodim jedan battlegrow sa shvabom jednime...imamo isti eqipment i iste chronic biljke..samo nam je zemlja razlichita...ja plagron on ALL mix...kad budemo gotovi vam javim rezultat zemlje....
nazalost do sad nema te produkte u ex jugoslaviji....ali od 1.1. che imat www.adria-garden.com barem jednu vrstu uvjek za naruchit...


LP
SM
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
Vutragenjo je napisao(la):
Takodje ja imam pitanje ako moze malo jasnije da pojasnis te reflektore ili ih same slikas.


Inace stvarno super detaljan tekst. Sigurno cu uzgajat paradjz u blizoj buducnosti. Imam onaj mali duguljasti italijanski.

kad ga ti budesh,dobit ches superspecial growroom:)za GOLDMEMBERS FORUMA:)ima da ti mutant naraste:)

juwel reflektor T8...u raznim duzhinama...moje 120cm posto su 36 watt lampe...
slika ti je od 18watt..ali isti su samo krachi....


Lp
SM
 
11.10.2005
27
1
0
ma to care...o tome sam ti ja prico da bi napravio..e stvarno hvala...i jos jedno pitanje mozda je gore odgovor naveden ali ja sam ocito glup da to nemogu shvatiti...
dali je dovoljna onakva vaza kao na tvojoj slici da biljka naraste cca 1m?
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
gang man je napisao(la):
ma to care...o tome sam ti ja prico da bi napravio..e stvarno hvala...i jos jedno pitanje mozda je gore odgovor naveden ali ja sam ocito glup da to nemogu shvatiti...
dali je dovoljna onakva vaza kao na tvojoj slici da biljka naraste cca 1m?
taman takve su za biljke do meter -1.30 i imaju 8 litara.....

p.s.nije stvar u ormaru...nego morash najprije izabrat 3 zhenke iz sjemenki koje posadish....posadi minimalno 10-15 komada...kad narastu 30 cm poshalji ih da cvataju..izbaci sve osim 3-4 zhene..i onda imash dobar box...sa dobrim grasom...
 
11.10.2005
27
1
0
neznam dali si moderator..ali evo prijedlog da budes...bio bi red ipak si profic..
a stari kolko se to zaljeva..ne mislim sada u kolko sati i to nego jel dovoljno da to zalijes kad primjetis da je suho a ne ono svaki dan pa da dode ko cokolino onako meko??
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
gang man je napisao(la):
neznam dali si moderator..ali evo prijedlog da budes...bio bi red ipak si profic..
a stari kolko se to zaljeva..ne mislim sada u kolko sati i to nego jel dovoljno da to zalijes kad primjetis da je suho a ne ono svaki dan pa da dode ko cokolino onako meko??

kad narastem chu postat moderator,to mi je zhivotna zhelja ::histerija ::histerija ::histerija

nesmiju se prevodnit biljke...kad izsushe onda ih treba zaljvat...ali najbolje svaki dva tri dana pomalo... ::super
 
11.10.2005
27
1
0
e vjeruj nekad ides na jetra s tim tvoim forama ali posto si car i vjerujem uvijek napusen oprosteno ti ~) ....
evo vidim da si moderator...
a da ne skrenem s teme jel ono na 2 slici sta se vidi staklo ili nema nista?
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
gang man je napisao(la):
e vjeruj nekad ides na jetra s tim tvoim forama ali posto si car i vjerujem uvijek napusen oprosteno ti ~) ....
evo vidim da si moderator...
a da ne skrenem s teme jel ono na 2 slici sta se vidi staklo ili nema nista?

nisu fore,vech smisao zhivota ::super

nije staklo,otvoreno je....maknuo sam poklopac(vrata)..
nemozhe staklo,jel se vidi onda sve...a kako ches objasnit nekome zasto ti 18 sati gori u prostoriji svjetlo???nochima? ::zidoglav

p.s.ako si radish za sebe,koji k.....onda ne kupish za 20 euro 10 skunk sjemenki i imash superjeben grass...skunk isto raste kao obichna biljka...ali rezultat je vrhunski...???
 
19.05.2008
47
4
0
42
E yo da te pitam kolko drzis svjetla sati upaljena svaki dan upaljena....od veg do cvjetanja(outdor grower sam pa nepitajXD)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
u jebote bas sam se istripovao ja kontam kako do sad nisam vido ovo a usvari jesam samo ovaj yoda me u pojam ubio ono postovi iz 2005 yodo u vegetaciji 18h dan 6h noc a u cvetanju 12h dan 12h noc kontas...
 
04.02.2009
21
0
0
36
zanima me dali se u ovakvom boxu pod neonkama moze za te tri biljke odradit cvjetanje i dali bi stale unutra tri okorjele sativcuge i kako bi uspjele ili je bolje indike