growerski ptsp?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2010
18
8
0
36
poprilično sam siguran da imam growerski ptsp , dali netko od iskusnih outdoorera može malo podjelit iskustva s menon i pokušat mi pomoć?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Prije svega,koristi edit opciju,ne moraš post za postom.
Drugo,tema je nejasnog naslova i pitanje je dosta nejasno postavljeno,ali koliko sam shvatio,imaš dilemu koje gnojivo upotrijebiti.Od ova dva navedena,ja bih odabrao plantelu,međutim,ima i drugih vrlo dobrih i pristupačnih gnojiva na tržištu.
Nisam outdoor grower,ali koliko se sjećam,tvoje biljke nisu posađene u zemlju direkt,nego su u nekim velikim posudama,tako da je slićna situacija kao i indoor što se toga tiće.
Ja osobno koristim composana tekuće gnojivo sa guanom i izuzetno sam zadovoljan,iako je to više kao "univerzalno" gnojivo,a tebi bi trebalo za cvjetanje ako se ne varam.Imaš i Hesi gnojiva u nekoliko web shopova sa ovih naših prostora za naručit,ali ne smijem reklamirati (probaj na Pot Spot-u).Ja ih nisam koristio,ali prema iskustvima drugih i iskusnijih growera,to su gnojiva koja su možda i najbolja opcija za ovu našu svrhu (nemoj me sad držat za riječ hehe).
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Mislim da svaki grower koji ima malo soli u glavi ima growerski ptsp. Kako se bliži kraj sezone stres raste, berba mi je najgora, pa prijenos do doma sve te mokre marihuane... užas. Borim se s tim tako da se trudim oko sigurnosti i to me smiruje malo ;)

Plantela
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Ja iman totalni growerski ptsp , di god prolazin autom ili negdi idem , cim vidim dobar sumarak neki , komad brda ili tako nesto , sve vidim i odma govorin ala sta bi odi bilo dobro zasadit..i tako stalno to svaki dan... btw plantanela
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
growerski PTSP :icon_lol:

Plantella! outdoor,

makar uzmi u obzir ovo što ti je rekao kolega zlo&naopako, ako si u mogučnosti ciljaj na bolja i kvalitetnija gnojiva... ali pošto radiš outdoor Plantella će odradit svoje, u odličnom izdanju!
outdoor ne zahtjeva prilično gnojenje, priroda vodi računa o tome, to je samo tvoj izbor, meni je ovo sada prvi grow nakon puno odrađenih na koji sam bacio prihranu, tako da se oko toga nemoraš zabrinjavat!

48 biljaka, malo puno, kaj ne?
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
hehe nema nam pomoci! i bolje da smo oboljeli kak i pise superangel jer je dost toga u igri.. dok sam bio danas na sajtu cuo sam odjednom ko da 2 psa njuse uokolo negde po grmlju.. tolko sam se scimo "drotova" da su mi se ruke tresle desetak mina posle tog.. na kraju su to samo patke preletavale, al identican zvuk.. svaki šum me cima a i sve daljim rutama dolazim do sajta.. jos se i pregledava teren detaljno okolo naokolo prije neg dodem do cura.. hehe al isplatit ce se to uskoro
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Evo ovo je tek moj prvi grow i vjerojatno i ja imam growerski ptsp..od kad sam posadio outdoor prije jedno mjesec i pol dana ja sam od tada SVAKI DAN bio na sajtu,nista me nije moglo omesti.Znam da to nije dobro i radi sigurnosti i svega ali ja sam svaki dan bio barem jednom na sajtu.A o zvukovima i šušnjevima da je govorim,jezivo
 

GreenGO

Aktivan Član
29.03.2011
97
2
8
33
mene zanima kako se rijesiti tog ptspa.. jucer sam dozivio pravi sok. idem sa sajta po putu i negdje 200m dalje na parkiralistu vidim policijski auto okrenut prema meni :S ali sad si mislim nema sanse da su me vidjeli na sajtu jer je udaljen 2 km, znaci mogli su me vidjet jedino negdje na 1/4 puta, ali ne znam strah me.. ali kad bi isli traziti imali bi veliku povrsinu grmlja, sikare i trnja za prekopat da nadu. nemam pojma sta da radim :(
 
26.05.2010
38
1
8
43
svaki grower mora imati u glavi da mora biti maximalno oprezan 5-6 miseci i svatiti to ka obavezu i truditi se sto vise i biti pametniji i razmisljati uvik korak unaprid i to je jedini nacin da se grow dovede do kraja
....mozda san offtop ali mi je doslo da recen sto mi je na pameti sada..pozz svima...
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
panika je gadna stvar-najgore je kad preraste u paranoju ja sam se uvijek tješio da muriju boli Q.... za mene i mojih par biljkica koja sam im ja stavka u životu
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Ja na svoj sajt isto idem bez ikakve pomisli na išta loše. Siguran sam u sebe i svjestan sam toga što radim. Ne volim kad netko stvara paniku, odmah svima padne raspoloženje. ;)
 
08.07.2010
34
10
0
31
putnik11 je napisao(la):
Ja na svoj sajt isto idem bez ikakve pomisli na išta loše. Siguran sam u sebe i svjestan sam toga što radim. Ne volim kad netko stvara paniku, odmah svima padne raspoloženje. ;)
word up, salžem se u potpunosti