Growhd.tv - Greenhouse seed company video portal

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Poz ekipa!

Naletio na ovaj sajt. Sadrži solidan broj videa (cca 12 min) sa progressom grow-anja pojedine sorte. Govore o pH, sušenju, curanju...

growHD.tv
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Sve je to super.nisam ja neki grower al dajte malo pogledajte tog arjana.pa sta nije covjek malo u nebesima previse.prodaje lik lutkice koje izgledaju kao on.wtf
Negdje sam citao,da me ubijes neznam kako je on prije bio u kombinaciji s nekim likom i taj lik tvrdi da je pol sorta arjan ukro nekome il tak nes.pogledao sam tamo skoro sve filmice i one sa cannabis cupova i ono,fakat je lik malo up.samo on on i on.king of cannabis.uglavnom ne kazem ja da nema dobre sorte i tak to ali sam pogleda dosta filmica o nkemu i lik se malo previse dize u nebesa.10 sorti je po sebi nazvao,aj 1,2al 10.ima tocno trenutaka u nekim filmicima di je MENE sram kad ga vidim.eto to me malo zivcira kod njega i imao sam potrebu reci.i cudi me kak u tim filmicima a i na greenhouse feedin chartu. drzi ph na 5-6.mozda zbog organskog gnojiva.neznam
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Velik je to biznis, konkurencija iz dana u dan sve žešća, treba se znati izreklamirati i prodati, a Arjan to savršeno radi, sviđelo se to nama ili ne.:eek:hno:

Inače ako želite utući duge zimske dane, probajte skinuti torrent Download Cannabis - Grand Video Pack (Home Growing and Documentaries) (21.5GB) Torrent - KickassTorrents

ima dosta materijala, dokumentaraca, cervantesa, svega nešto a može se i pojedinačno skidati. Većinu toga je Dr Smok već postavio na forumu no eto možda je nekome ovako lakše, znam da meni je bilo. Uživajte :icon_lol:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Il se netko potrudi snimit nekakv video prirućnik il sl na naški jeziku pa ga Vutragenjo okaći na Youtube (sami stvaramo vlastite dokumentarce).
Ja ću dokumentirati kako kvalitetno konzumirati našu biljku---Šalim se :)
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Kako je u svetu postalo vazno samo da akcije budu sto vece kao i profit zasto se cudite da to tako "nefunkcionise" i u vutra industriji.
On je podigao tu industriu na neki drugi nivo sa veoma jakim marketingom. Sad druga je stvar sto ga optuzuju za kradju vrsta i podvrsta ali ljudi pa kazu da je i Bil ukrao Windovs pa je najkoristeniji i najprodavaniji os sistem. Ali u zadnje vreme i nema neke dobre kazu da zivi od stare slave a medju semenjima puno hermija.