Growin' up! :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Hvala SiD :)
Imam jedno pitanje btw. Vrhovi biljke biće gotovi vrlo brzo, možda već za 5-6 dana. Ostali cvetovi na biljci nisu ni približno onakvi kakvi trebaju biti. Kristalno su beli, neki pomalo naginju ka žutoj boji. (nisam ih slikao, ali ako treba, nije problem, mogu to uraditi već tokom dana). Mislim da je to baš zbog ovoga što je Janko pitao - nedostatak sunčeve svetlosti i ovi oblačni dani. Dakle, zanima me sta će se desiti sa biljkom ako joj sada isečem zrele vrhove i pustim da se suše? Da li će to usporiti sazrevanje ostalih cvetova i ima li neke posledice na biljku generalno?

Evo slike jednog od tri zrela vrha od jutros :



Hvala unapred na odgovoru.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
slobodno cepaj zrele hedove... rast će ona i dalje...

samo ju mojne cijelu iskasapit ... :)

p.s. to ti je veliki stres, što vjerovatno znaš i sam, pa vidi dali ćeš to raditi ili ne!
u svakom slučaju možeš to napraviti!

pozdrav!
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Okej, najzreliji vrh je recnut danas i sušenje je počelo pa javljam utiske kad dignemo to u oblake :)
Hvala još jednom SiD na konstruktivnom odgovoru.
Pozdrav.
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Ovako... pre svega slika, to je prioritet :)

21orjfs.jpg


n2hcgx.jpg


Dakle, jedna biljka skinuta veceras.
Visina joj je bila oko 120-130cm.
Ukupno 270g neosusenog blaga.
Lepljivo, lepljivoooo... Haos! :) A miris... kao iz raja!
Head koji je stavljen na susenje pre 4-5 dana (i koji nije osusen kako treba) je testiran veceras. Dao ortacima da probaju i kolko vidim efekat je vise nego zadovoljavajuci :) Oci krvave, potreba za slatkisima i chill style do maximuma. Kazu da je dim neverovatno prijatan za pusenje. Flush je odradjen pre 7-8 dana, verujem da ima veze s tim.
Sorta mi nije poznata, ali po radu i izgledu najvise podseca na Early Misty. Gotovo identican izgled.
Moj red da testiram svojih ruku delo je rezervisan za sledeci vikend, do tad bi trebala biti suvlja bar duplo vise nego sad pa cu javiti kako to izgleda iz moje perspektive.
Jos dve su na cekanju.
Javljam se za par dana opet.
Pozdrav.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
pravi si Flipsilone... svaka čast...
lepi hedovi, miriši mi skroz do ovdje, :icon_lol:

ajd stay high do daljnjega :hehe:

rep + ja mislim da si zaslužio

pozdrav!
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
jel' to tako stavljaš sušit ili je još izmanikiraš???..što se mene tiće, tu ima još previše lišća...
...inaće je bombastična...rep+
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Ma kada sam slikao trimovana je samo polovicno, sad je vec osisana kako treba nego nema novije slike, ali bice.
inace hvala na pohvalama ljudi :)
 
18.10.2010
13
0
0
31
komso moram i ovde da te pohvalim...nego da pitam strucnjek...:D jel ova bombaja mora da vozi i kad je vlazna,samo komsi da dokazem...? :)