Growing in Springfield :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Ovako semenke su feminizirane white widow,skunk1 i mislim da ima jedna skunk passion(skunk
je sigurno al ne znam da li je passion,mada se nadam da je :)

No bilo kako bilo idemo dalje-

16.6.2011. su stavljene na klijanje

18.6.2011. su presadjene u case

28.6.2011. su presadjene iz casa u velike posude od 12L

Rezim svetlosti je 18/6 od pocetka HPS 400w x 4 pa 1 izduvni ventilator od 1000m2/h koji ubacuje vazduh i jedan od 500m2/h koji izbacuje
Uz sve to jos 4 sobna ventitalora


Naime 3 biljke su posle tri nedelje vegetacije stavljene na 12/12 u poseban box a ove
ostale idu od sutra na 12/12 znaci posle tacno mesec dana vegetacije.

Na 2-3 radim LST sto cete videti na slikama...
Od Scrog-a sam odustao jel nisam se dobro pripremio a i nije mi bas napredovala biljka...
Medjutim sa druge strane upoznao sam cari rezanja biljki i na skoro svim to radim...
Normalno da im treba malo vise da se oporave al zato kad se oporave vide se rezultati :)

Da ne davim previse,evo i nekih slika pa sami recite sta mislite...

tmp8036n.jpg
tmp8036n.jpg
scaled.php

scaled.php

scaled.php

scaled.php


Lst ide sasvim zadovoljavajuce :)

scaled.php


scaled.php

scaled.php


scaled.php


scaled.php

scaled.php




Zadnje dve nedelje ih rezem sve,svo veliko lisce koje zakljanja svetlost novim otklanjam.Pre dva dana sam poskidao sa svih veliko lisce i vec danas su krenule da sikljaju :)
Tako da mislim da HST uopste nije losa stvar :)

scaled.php


Na ovoj iznad sam sekao prvi vrh nakon kojeg su kao sto vidite izasla nova dva,a posle ta dva nakon ponovnog rezanja gore izasla nova 4 :)




Gnojio sam ih jednom jer nisam pre sadnje to napravio sa Floritsom 7-7-7
Vodu sam uspeo dovesti do 6,5 PH i odma se vidi napredak,a uz sve to zadnjih dana ih zalivam sa kvascem koji razredjujem u vodi i mogu reci da im prija mnogo :)
Vitamin B im daje to sto im treba...

Vise manje sve ide kako treba,osim temperature koja je uvek 31-32 i nema sanse da je spustim jer su ovde vrucine abnormalne ali ne smeta im bas koliko vidim ta temperatura.


Toliko za sada,svaki savet je dobro dosao :)

Enjoy
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ima vise biljki...samo sto ne pise tocno koliko...ni koji je prostor u pitanju...

Sto se tice temperature, zamijeni ventove...nema smisla da ti upuh bude veci od ispuha... ;)
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Sekach je napisao(la):
Ima vise biljki...samo sto ne pise tocno koliko...ni koji je prostor u pitanju...

Sto se tice temperature, zamijeni ventove...nema smisla da ti upuh bude veci od ispuha... ;)

U pravu si,ispod svake sijalice ima po 4 bijlke,znaci 16 sve ukupno.Takodje si upravu za ventilatore,al moja greska u pisanju;sad sam gledao i ovaj od 1000m2/h izbacuje vazduh a ne ubacuje kako sam gore naveo.

Btw hvala na tvojoj spremnosti da uvek das dobar savet,Sekach :thumb:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Fine su mada mi se čini da bi im sad treblo pogoditi "žicu" i idealne uvjete da se udvostruči veličina kroz vrlo kratko vrijeme sad kad su na oko formirane. Treba im neki "boost" ali ne da ih zadaviš hranom:) Kad se poigraš dovoljno s njima trebao bi znati šta im točno treba, kad se dovoljno "ufuraš" u grow ide to telepatski sve:))
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
tipičan problem, pregnojavanje dušikom... to se i meni desilo. te listove zaboravi, neće se oni vratit u normalu, ostat će takvi.

dobrano si prekrdašio sa gnojenjem, ali nema veze, još je jednom isperi i sve 5. biljka će nastavit rasti, nema tu greške, jedino šta će izgledat tako jadno i tužno...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
novi listovi će bit normalni a stari će ostat ovako... samo pazi kod gnojenja, radije stavi manje od predviđenoga nego da se ovakve stvari dešavaju.
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Pozdrav ekipa evo i od mene mali apdejt posle burne 2 nedelje :)
Imao sam ludi pocetak cvetanja na 12/12 sa pregnojavanjem pa su biljke bile totalno u banani,al posle flushinga su se oporavile fala bogu :)
Mada iskreno receno ne znam da li je zbog overdoziranja gnojivom ili zbog prelaska na rezim 12/12 pa su morale malo da se naviknu al usporile su bile sa rastom bruka,pa sam bio lud malo...
Sve su pocele da pustaju pistile i da najzad rastu i razvijaju se kako trebaju...
Svo veliko lisce sam im skinuo pre par dana da bi manji vrhovi imali svetla...
Nisam ih gnojio zadnje dve nedelje pa im je valjda zbog toga i trebalo dobrih 10 dana da pokazu pistile...
Od ponedeljka idem sa gnojivom Bio Nova pk 13-14 pa cemo da vidimo...

Bilo kako bilo zadovoljan sam...
Najvece su oko 70cm a najmanje oko 40cm...osim ove kojoj radim lsd ona je nekih 20cm ali se razgranala kako treba :)

img0205tnm.jpg



img0214xf.jpg



img0217rl.jpg



img0219j.jpg


img0190po.jpg
img0190po.jpg


img0193wm.jpg


img0207hu.jpg



img0208gl.jpg


Toliko za sad oprostite al slikano sa mobilnim jer su mi faking baterije u foto aparatu mrtve ali popravicemo to :)

Enjoy
 
24.05.2011
229
111
0
svaka čast senza,najprije za izgled biljoza a onda na ovom fantastičnom filmiću;)

hehe,dobar ti je marketing za biljoze;) lijepo ti njih prezentiraš:)))
pozz i sretno dalje