growshop u zg

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
eto vidiš, neznam zašto bi se pozicionirao samo na jedan segment na tržištu (na growere kanabisa) - premala smo mi država za to. Specijalizirani shopovi su obicno za ekskluzivne proizvode ili u velikim sredinama. Fokusiraj se i na ostale kupce ipak je to posao od kojeg ćeš živit...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
da,potpisujem ova zadnja dva posta ...=)
nego ljudi,ja nemogu vjerovat e,sinoć sam ćitao ovu temu i dojmila me se,dojmila me se toliko da sam ja sanjao taj growshop,hahahah,ćak se sjećam jednog zaposlenika koji mi je iz nekog razloga darovao lighter neki,,hahah....sry na offtopicu
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
grow shop tesko....
ja da planiram tako nesto otvorio bih poljoprivrednu apoteku.
sa sirokim asortimanom proizvoda koji se koriste u vanjskom i unutrasnjem uzgajanju biljaka.
pa ako ekipa moze ic u lipapromet zicat jednu lampu od skladistara, nece im bit ispod casti kupit hps u poljoapoteci....:icon_mrgreen:
 
14.10.2008
11
0
0
42
ej drustvo evo me u srbiji,sirim bratstvo i jedinstvo :)
hvala vam svima na komentarimna i manite se svadje izmedju sebe,jbg svi mi imamo zajednicki cilj,zar ne ;) pozdrav svimaq,uskoro budu i neke fotke

a to da ce ih pratiti..pa dobro...jedno je kada tip dpodje uredno odjeven a drugo je kada dodje cupavac u vijetnamki,bez uvrede ,i ja sam takav :D
a nisam ni mislio otvoriti nesto iskljjuucivo za uzgoj kanabisa,jbg pa nisu ni ono BAS toliko glupi...ok,mozda i jesu ali eto nebih riskirao