growshop u zg

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.10.2008
11
0
0
41
hallo svima..namjeravam otvoriti growshop u zagrebu negdje oko proljeca ,pa me zanima vase misljenje,dakle,savjeti,odaziv i cijene..
U svakom slucaju jeftinije ce biti nego u *********** ;)
Grow Mile,grow...
 
17.10.2008
18
0
0
38
Hehe neznam dali si se raspitao o tome biznisu, al malo teže ćeš otvoriti jer živimo u zajebanoj zemlji. Webshop da, al ovo malo teže. Uzmi u obzir da nesmiješ ni list na majici pokazati jer će ti zatvoriti firmu ili obrt, a o sjemenkama za ukrasno bilje da ne pričam :)
U svakom slučaju kad bi ti uspjelo (daj Bože) bio bi to dobar biznis, pogotovo ak češ biti direktan uvoznik:cow_yellow:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
daj boze da ti uspijes u svom naumu ali poznavajuci zakon i prilike u Hrvatskoj prepurucio bi ti da se malo raspitas oko zakonskih odredbi tocnije oko čl 173.stavka 4 KZ -a RH tako da se malo bojim da taj stavak ide na ruku nekom ako bude htio da te zatvori a netko ce htjeti sigurno ....

nije da obeshrabrujem nego samo upozoravam na moguce opasnosti...-.
 
14.10.2008
11
0
0
41
moram jos vidjet sa tipom iz hidroponike na kakve su oni probleme nailazili..
A usput..spice imate izuzetne u austriji,ww 10e komad,ali ima garanciju da svaka uspije..jebeno rodjaci..
 
14.10.2008
11
0
0
41
i,da...hajd zeme iz bosne pitanje za vas..kakav je zakon u kurton nam drzavi u pogledu prodaje sjemenki?svaki savijet,konstatacija i ostalo su dobrodosli
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
samo jedna cinjenica .... ima puno ljudi koji puse biljku , ima puno ljudi koji uzgajaju biljku , ima jos vise ljudi koji misle da je ova ideja odlichna , ali svi ti ljudi su pomislili isto sto i ti ....otvorit grow shop ....
da je lako imali bi vec koji u hr ...!!!!
Ali ako uspije bit ce potraznja veca od ponude ....tako da je uspjeh garantiran ...ako uspijes!?

OVDJE mos pitat sve sto te zanima ...odgovorit ce ti isti dan....
http://www.***********/?p=p_17&sName=kontakt
 

dehhiher

Aktivan Član
05.04.2007
90
0
0
48
moj ti je predlog da ubedjujes ljude da kupuju satore i filtere!!
tako ces i ti dobro zaradjivati za leb. a musterije ce biti sigurnije.
ipak se sator moze rasklopiti i odneti za 15 minuta.
 
02.11.2008
10
0
0
34
ako to pokrenes svaka cast i zelim ti puno srece a uspijeh ti je zagarantiran....ako se dobro uspijes ogradit od ovog:
čl.173.KZ RH
"(2) Tko neovlašteno proizvodi, prerađuje, prodaje ili nudi na prodaju, ili radi prodaje kupuje, drži ili prenosi, ili posreduje u prodaji ili kupnji, ili na drugi način neovlašteno stavlja u promet tvari ili pripravke koji su propisom proglašeni opojnim drogama, kaznit će se kaznom zatvora od jedne do deset godina, ili kaznom dugotrajnog zatvora.
....
(4) Tko neovlašteno pravi, nabavlja, posjeduje ili daje na uporabu opremu, materijal ili tvari za koje zna da su namijenjene za proizvodnju opojnih droga, kaznit će se kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.
....(koga zanima moze procitat sve o čl.173 http://www.poslovniforum.hr/zakoni/kazneni_zakon_2.asp )
evo toliko o tome samo upozorenja radi...ali ako uspijes svaka casat.... :clap:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
na balkanu se ne isplati grow shop sem u slo
zašto bi neko ulazio u prodavnicu na kojoj samo ne piše "oprema za travu"
sve što treba za gajenje ima ili u poljoprivrednoj radnji
ili vodoinstalaterskoj ili aqva shopu
i bude uvjek mnogo kvalitetnije nego u grow shopu
jer stvari iz grow shopa nisu baš kvalitetne kao one za poljoprivredu
i da vidim tog growera koji če da reklamira ako nešto nije ok sa robom

kada nas ne budu cimali zakonski za travu
ima da ih se otvori 300
dok god postoji šansa da te neko prati od prodavnice do kuće
postoji šansa
možda mislite paranoja
ali betr vori den sori
nikada ne zna čoek kada će ima trebati za kvotu
 
02.11.2008
10
0
0
34
Buckaroo Banzai je napisao(la):
ma da baš, onda bi trebali phillips zatvoriti i uvoznike pozatvarat na 3 mjeseca do 5 godina.

a sta mislis koga ce prije murija provjeravat: ekipu iz phillipsa ili nekog ko otvara grow shop??
(ja sam samo naveo cega da se pazi i od cega da trazi nacin da se ogradi...nis manje nis vise....)
enjoy :signs054:
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
why this why this?
zakon je jedno a kako se provodi je drugo. to ti je više ono da growerima podeblja zatvor. sumnjam da ce zatvorit covjeka koji prodaje lampe ma sto god za to bilo.
 
02.11.2008
10
0
0
34
pa andams e da nece.....mislimd a niko s ovog foruma to niti ne zeli....ali covjek je pitao za misljenja i mi smo m dali neke inf da zna cega se pazit.
sve ostalo je za 5....
kuzim ja sta ti oces reci...
 
18.10.2008
45
0
0
42
sto se tice sjemenki za vutru to definitivno nemozes da radis . ALI zato mozes da otvoris neku recimo sjemenarnu ili nesto tako gdje ces prodavati sjemena nekih biljaka ,cvijeca, povrca , i pored toga u prodavnici imati svu opremu za uzgoj. svijetla i sve sto ide uz njih (grla reflektori ,prigusnice starteri), djubriva,zemlju ,razne mjerace,tajmere,saksije itd

znaci kratko sjemenke vutre = ilegalno oprema za uzgoj = legalno

e sad je na tebi da smislis tematiku te prodavnice da nebudes upadan da svak zna
da si otvorio radi vutre. zato sam ranije spomenuo masku pod sjemenkama raznog voca povrca itd.

ovo je samo jedan od nacina, ako se malo zamislis ili popusis neku inspirativnu vutru
doci ce jos ideja:banana_rasta:

sretno