GrowTent 250w MH/HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
23.02.2008
1.048
1.455
188
bas lep hed i lepe boje su ispale na kraju :D
a sto sto se tice meda pokupio sam ovde, ne znam od koga tako da nije moja fora samo sam preneo znanje :D
Sto se tice kjuranja ja u plastiku nikad ne bi stavio a ti kako oces, 20 dinara su tegle :D
Uzivaj u dimu :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
e pa drugari,
red je da napisem i taj 'smoke report'

kolicina 7/10
poprilicno sam zadovoljan,ispalo je 130gr + onaj nesretni hermi,posecen ranije je dao nekih 30tak gr.-tako da sam preskocio 'standard'
(0,5gr/1watt),i krupnim koracima se uputio ka 'svetom graalu' indoor growa- 1gr/1watt(nadamo se i vise xD)
sve u svemu,za prvi put-super,moglo i bolje-al' ja zadovoljan..

izgled 8/10
nisu 'tvrdi k'o kamen',ali nisu ni 'fluffy'-rekao bih 70/30 u korist 'tvrdoce'.Ono sto me potpuno odusevljava,je LEPLJIVOST,ali TOLIKA da sam posle,ko zna koliko godina,opet prinudjen da koristim makazice...zivahne boje,crvenkasto/narandzasti prelivi,lep na oko cvet,a bogami i na dodir..kristali samo sljaste
..ah...

miris/ukus 9/10
vrlo specifican miris kad se otvori tegla,nikako uobicajeni miris dzidze-vec vise kiselkasto/skunkasti sa blagom dozom neke....jbm li ga....jabuke i cimeta(bar mene malo asocira na to)...u svakom slucaju,kad se smrvi taj se miris povuce i ustupi mesto onom prepoznatljivom 'cat's piss' skunk mirisu,koji prosto UJEDA(cela soba zamirise kad smrvim hed)
ukus je BLAZENSTVO....ne grebe grlo,ne tera na kasalj...osetno prisustvo 'slatkoce' i meda,prosto klizi u pluca..
nema bas izrazenu 'vocnu' aromu,ali je svakako medju top3 najukusnije dzidze koje sam pusio..

rad 8/10
apsolutno 'indica dominant' nema sta,iako 'stond' NIJE jak i ne vuce u 'couchlock'...cinjenica ostaje da posle druge sprave predamnom postoje samo dva izbora KREVET(da se ispruzim i meditiram) ili FRIZIDER(da ga orobim).a cesto oba.i to obrnutim redosledom xD
anyways,jako potentna(sa svakim danom sve vise-jos jedna pouka,curing ZAISTA treba da TRAJE !!),posle drugog dima je osetim(naravno)u celu,slepoocnicama i jagodicama...blaga euforija u pocetku,sa prepoznatljivim indica 'BZ-IING' zvukom u glavi
,udara jako,odma bez ikakvih 'sacekusa'...dosta dug rad(cca 2,5 sata pre nego sto i POMISLIM da motam sledecu spravu),sto me raduje obzirom da je 'ulicarka',ne trenutke zaboravim gde sam krenuo,i sta u tom trenutku radim,udara i na kreativnost-mada-ruku na srce-mene sve dzidze rade na kreativnost,tako da to necu da racunam.

sve u svemu JAKO sam ponosan,odgajio sam ZVER,daleko bolje od bilo cega sa ulice,rame uz rame sa ovim sto prodaju kao 'skunk'(za mene i bolje,vala-moje je,i sa ljubavlju gajeno), sad sa nestrpljenjem ocekujem rezultate sledeceg growa(eto dnevnika za koji dan)...

slike nemam,jbg,razumite me ....samo UZIVAM....xD...mrzi me i da slikam koliko sam sprzen ,)

Hvala svima koji su pratili dnevnik,hvala svima na savetima,sad sam i ZVANICNO presao u '400w' klub,
a nova tura je na 'proizvodnoj liniji' vec uveliko
dakle
vidjamo se uskoro !
:bong7bp:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
kasnim ko i uvijek...al stizem sa poklonima ;-)
rep+ loopčino
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.