HID/HPS GSC, KML, BK, LK - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 96 total
Dan 71 na 12/12


Skoro zaboravio na dnevnik :)
Biljke u ciljnoj ravnini, bit ce razlika u pokojem danu od sorte do sorte, al to je sve tu negdje.
Sve sorte osim BK imaju intenzivan miris. Karamelo ima ekstremno jaki miris, a gsc ga prati.
Flush nece ici. Umjesto flusha sam odlucio zavrsiti samo na vodi i mozda nesto Carboload-a.

Isprike na hps slikama, zakasnio sam malo :)
1.JPG
2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.JPG 7.JPG
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Drugsone rakete su spremne za lansiranje :) Zanima me ako mozes pojasniti u edukativnom smislu radi cega neces flushati pred kraj , dali o tome ovisi kvaliteta okusa , mirisa , ili to nema nikakve veze dali flushao ili ne ? :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Zanima me ako mozes pojasniti u edukativnom smislu radi cega neces flushati pred kraj , dali o tome ovisi kvaliteta okusa , mirisa , ili to nema nikakve veze dali flushao ili ne ? :)
Vrlo jednostavno. Lijen sam, i htio bi probati dal mogu barem priblizno imat cistu vutru bez flusha na ovaj nacin. Ne preporucujem to nikome i svijestan sam da cu mozda pozalit :)

600w razvaljuje
Definitivno :) Iako je vec 3 growa iza ledja, jos uvijek radi posao. Vec sam ponovio, da je jeftiniji, koristio bih led sigurno...a do tada "pure power" hps :D

Bome si konzistentan, mrcine ko i uvijek. :thumb:
Ma nisu sve. Karamello i bubba kush su dosta manje :)