HID/HPS GSC, KML, BK, LK - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
stipe pa nije led toliko skup. evo recimo ove led sijalice koje ja koristim su 2,8e komad 40 komada izadje nesto preko 100e, i jos 40e za grla i kablove. ako ne ubije svaki taj hps u gramazi ja pojedem sebi guzicu uz uslov da se gaji ili scrog ili sog ili jako dobro odradjen lst. za sad su vegetaciju odradile perfektno. videcu kako ce se odvijati cvetanje al verujem da mogu da ubijem preko g/w. prvi mi je indoor pa mozda i gresim, da Bog bude sve ok za 2 meseca cemo znati
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
@VenloNL brate zanima me dal je to NL u imenu holandija ili Nothern lights :)
@Stipe oprosti na spamanju dnevnika ako smeta obrisite.

Nisam zeleo da vredjam ni omalovazavam hps growere bez premca hps gaji vrhunske biljke cak i oni za ulicnu rasvetu. samo znam da naseg grow maxera Stipu prati dosta novih clanova i hteo sam im skrenuti paznju da za malo para mogu da rese solidnu led rasvetu bez da narucuju pizdarije iz Kine i cekaju dugo
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
stipe pa nije led toliko skup
Je. Pravi LED je skup. Da bi izvukao bolje od ovoga, trebao bi ici na nesto u rangu 4x180 hans a to je vec ozbiljna prica. Za ove DIY sisteme nemam ni volje ni zelje. A i nisam siguran koliko bi tih zaruljica trebao za 120x120x200 box i da bude bolje nego sada ;)
Skupo je relativan pojam. Lampa me kosta oko 30-40€, a hans paneli me kostaju ravno 1000€.
....da sad ne diskutiramo tu, posto imamo temu za led vs hps :) Sve ima svoje prednosti i nedostatke.

led je kao vegetarijanska hrana,može proći :lol:
al' meso je meso ;)
jel' su nabijeni hedovi ?
zato sam i rekao da je hps cista snaga, burek i cevapi :D led je zdrava hrana heheheh. volim oboje :)

jel' su nabijeni hedovi ?
Kako koja.
Bubba, najtvrdji budovi koje sam ikada vidio.
GSC nije daleko od bubbe
Karamelo je nabijen al nije kamen ko gore ovi
Lemon je full foxtail od starta do kraja. Zato i izgleda kao da ima 20kg u njemu :D Napuhanko
 
Poslednja izmena:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Vrlo jednostavno. Lijen sam, i htio bi probati dal mogu barem priblizno imat cistu vutru bez flusha na ovaj nacin. Ne preporucujem to nikome i svijestan sam da cu mozda pozalit :)


Definitivno :) Iako je vec 3 growa iza ledja, jos uvijek radi posao. Vec sam ponovio, da je jeftiniji, koristio bih led sigurno...a do tada "pure power" hps :D


Ma nisu sve. Karamello i bubba kush su dosta manje :)
Nemoj da sada ispadne da sam pozelio nesto lose hahahaha , pitao sam jer volim uciti iz dnevnika , ne sumnjam u to da ce biti odlicnog i okusa i rada i mirisa :) :banana_rasta::popcorn:::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

nero

Aktivan Član
30.03.2015
179
633
93
Ovo je cista perverzija:clap:::clap:::respect:.
Daj molim te posto koristis adjust a wing mozes reci na kojoj visini od vrhova si ih drzao i da li si mozda koristio super spreder.hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Koliko su pile/piju? 4-5 l po potu? Svaka 3 dana cca?
Kako kada. U startu ide i manje vode. Kad krene cvjetanje 4-5L svaka 2 dana ili 5-6L svaka 3 dana. Pred kraj cvjetanja svaka 3 dana 5L.

Daj molim te posto koristis adjust a wing mozes reci na kojoj visini od vrhova si ih drzao i da li si mozda koristio super spreder.hvala
Kako koji bud. U pravilu ne blize od 30ak cm od najblizeg buda.
Ova verzija aaw ne dolazi sa ss. Da sam ga imao, sigurno bi ga koristio ;)
 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Interesantno da taj LK tako veliki top a napuhast,ja sam to primetio i kod sebe u growu isto sam radio LK i bili su meki topovi na harvestu,verovatno je to do sorte...:clap:::thumb:E da,nisam shvatio Stipe rekao si da na kraju zalivas tri dana za redom sa 5l vode ili nisam nesto dobro razumio.To radis zato sto ne flusas biozice ili ima neki drugi razlog.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe