HID/HPS GSC, KML, BK, LK - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Dan 19.

Neki dan topirane prvi puta, tocnije 4. kat. Mozda jos jednom topiram, vidjet cu kako ce nastavit kroz 2-3-4 dana.
Takodjer neki dan dobile pola doze grow A+B i opet full dozu Root-a.
Temperature su u granicama idealnih i vlaga oko 50% ili cca 60% nakon zalijevanja.
Blauberg jos uvijek recirkulira u prostoriju, pa kad dodje hps, prespaja se na ispuh u zid.
Ova bolest se mjestimicno prosirila al za sada ne smeta nista, pre spora je ta bolest za biljke heheh :)
Srednji lemon ima neki cudni feno, a sto se zdravlja tice je relativno ok, mozda mrvu sporiji.
Lampa je nekih 20-25cm od biljaka sa ventilacijom po krosnji da se sve ljulja :D Pisem detalje ako nekoga interesiraju.
Sto jos.... fokalna temp je oko 28. Od presadjivanja sam zalio samo jos jednom neki dan sa cca 4L po potu (sa gnojivom).
GCS jedina voli nesto veci internodalni razmak pa sam 2 puta pinchao/crimpao iznad prvog i drugoga kata da ju usporim u visinu i nateram nove node da krenu. Za sada izgleda da sam uspio sto sam naumio. Vidjet cemo do slijedeceg update-a kako dal ce divljat.


Bubba Kush
2.jpg

GSC
3.jpg

Karamelo
4.JPG

Lemon Kush 1

5.JPG

Lemon Kush 2 (root pouch)
6.JPG

Bubba odozdola :D
7.JPG

Bubba odozgora
9.jpg

Sve
1.JPG 8.JPG

Gospodin Metal Halid od 250kg odgovoran za ovo u boxu. :D
10.JPG

To je to.
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Kak ne :D crimping
stisnes stabiljku kao da ces superkropat al ne mices granu nigdje. Usporis nesto rast, a biljka posalje hrpu hrane da zacijeli dio i usput napumpa okolo grane.
Ma nis posebno al kad ti treba malo stresa da usporis biljku na par sati onda je cool nacin

a grane ispod toga gdje si stisnuo se ponasaju skoro kao da si topirao.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Kakadu063

Aktivan Član
09.04.2016
438
1.476
143
60
Hvala ti na pojašnjenju pojmova! Ovo je druga stvar koju sam prvi put čuo, prva je oko one bolesti rđe što ti muči jednu biljku. Ako možeš pojasni malo o toj pojavi bilo bi korisno. Meni se to pojavilo na nekolko listova pre desetak dana a biljka je uveliko u cvetanju. Ne primećujem da joj mnogo smeta dobro pumpa cvetove sem što ružno izglrda i može da prevari da joj nešto fali u prehrani. Može gadno da zaj..e neiskusnog uzgajivača.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ne znam bas puno o njoj, osim da je gljivica i da ih ima par tisuca vrsta. Postoje fungicidi na bazi bakra i ostale neke gluposti.
Moze doci sjemenom a moze biti i zbog losih uvjeta u boxu....manjak ventilacije i sl. sto kod mene nije slucaj jer doslo samo na sjemenu iz jedne/iste banke.
U pravilo ako se ne siri, tj ako je biljka brza od hrdje onda ne treba nista urgirati.
Guglaj rust spots ak ti se da, ima puno o tome
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kakadu063

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ako je gljivica , jel postoji ikakva mogucnost da to prede na druge biljke koje su u istome boxu ili to nema nikakve veze ?
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
Kak ne :D crimping
stisnes stabiljku kao da ces superkropat al ne mices granu nigdje. Usporis nesto rast, a biljka posalje hrpu hrane da zacijeli dio i usput napumpa okolo grane.
Ma nis posebno al kad ti treba malo stresa da usporis biljku na par sati onda je cool nacin

a grane ispod toga gdje si stisnuo se ponasaju skoro kao da si topirao.

ides bas to mi treba jer jedan lemon skunk je poludio pa da ga malo usporimo...svaka ti dala.....ZNA SE STIPE:banana123::clap:::popcorn::