HID/HPS GSC, KML, BK, LK - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 26 ukupno
Dan 1 na 1212


Biljke pred par dana topriane jos jednom i zadnji puta. Neke grane na nekim biljkama sam ponovo nagnjecio da koliko toliko izbalansiram visine rasta, sto je dosta tesko bez lst-a sa 4 razlicite sorte.
Nocas prebacene na 1212 i stavljen hps.
Bilo je nekih uredjenja na ventilaciji, pa sad imam hibridnu ventilaciju hhahah. Kombinacija ispuha van kuce i ispuha iz boxa u prostoriju. Pokusavam bez grijanja odrzavati idealnu temp i vlagu....manje ili vise uspjesno u smislu vlage.

Temperatura je oko 24 u hladu, 25-27 na vrhu kronje ispod lampe.
Vlaga varira ovisno kako se zalijeva, 50-65

Tu i tamo koja fleka zbog hrdje, al ne obazirem se previse na to. Brzi smo od gljivica hehhehe.
GSC je vrlo neobicna sorta. Slabo grananje i abnormalna debljina stemova.

Evo slike da ne laprdam vise.

GSC
gsc.jpg
gsc1.jpg gsc2.jpg

Karamelo
kml.JPG

Bubba Kush
bk.jpg

Lemon Kush 1
lk1.jpg

Lemon Kush 2
lk2.jpg

Sve
1.jpg 2.JPG 3.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Ima vise malih razloga :)
Glavni problem je taj sto sa 250W mh ne mogu pokrit svih 5 biljaka kako treba. Da su 4 i u cetvrtastim potovima, bilo bi puno lakse.
Drugi neki razlog je temperatura, a i vlaga. Zna mi tu i tamo past temperatura i vlaga skoci.... pa se stvaraju alge na zemlji. Jos kad vidim tu hrdju :D Sa 600w sam sada rijesio sve probleme.
Vege lollipop ce biti odgodjen za cvjetanje :)
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Stipe, kod tebe je lijepo pratiti kad vodis dnevnik, sve lijepo objasnis, za pitati, covijek nema bas nesto, jel je sve objasneno, a na kraju se uvijek ima kaj za vidjeti, ljepo prijatelju, ljepo :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
ako se ne varam 26ti dan klik na 12/12...nije to malo prekratko mislim u smislu krajnjeg cilja tj tjelesne grade curka....
ono da ih ima i gore i dole....:love2::)
PS vidis kako se tebi lijepo list okrece i koliko je stablo visoko....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Pitao sam i ja to, imas obrazlozenje 2 posta iznad. :):rolleyes:
Stipe to kaj velis za cetvrtaste potove da bi bilo lakse... ziva istina, ja imam istih problema sa okruglim posudama.
To je tak banalna stvar, a ima ustvari veliki utjecaj, pogotovo u vege fazi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 33 od sjemena
Dan 8 na 12/12


Jos malo pa krece carolija. Lemoni se najvise zure u cvjetanje i kroz 2 dana ocekujem pistile.
Za sada je sve onako kako zelim, osim sto svaka biljka ima svoju neku visinu pa se igram sa podmetanjem potova :)
Dan nakon prebacivanja je pao prvi lollipop. Jos ce jedan ici kad se to sve protegne.
Jucer palo zalijevanje cistom vodom. Do sada je svako islo sa root-om i pola doze A+B.

Temperatura oko 24
Fokalna temperatura 25-27 cca
Vlaga 50-60 i dalje

To je manje vise to. Sve super 5. Flekice necu ni spominjat vise :D

GSC
gsc.JPG

Karamelo
kml.JPG

Bubba Kush
bk.JPG

Lemon kush 1
lk1.jpg

Lemon kush 2
lk2.JPG

Malo lollija
lolli.jpg

I sve na okupu....
sve1.JPG sve2.JPG sve3.jpg sv4.jpg sve4.JPG sve5.jpg sv6.JPG
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
eeeeeeee moj Stipe,same rijeci hvale....hehe....nego nije bilo trzavica sa ovom 5om u sredini.....a sad vidim da se uklopila savrseno:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 40 od sjemena
Dan 15 na 12/12


Lemoni prvi krenuli u cvjetanje i manje vise su se sve krenule switchat na cvjetanje.
Prekjucer dobile full dozu sensi grow A, Jungle juice i carboload.
Lollipop odradjen jos 2 puta u 2 navrata gdje sam skinuo donje manje grane, a fan listove sa za sada ostavio. Ici ce finalni lollipop kad zavrse strech da znam do kud mogu reckati :p
Grananje i visine biljaka su ocekivano razlicite, al za sada je sve under control.
Rotiranje pozicija i samih biljaka radim cca svaka 2 dana zbog pozicije prema lampi i susenje zemlje. Biljke blize upuhu se puno brze suse (zemlja).

Temperatura prostorije: 22°C
Temperatura boxa u hladu: 24°C
Temperatura ispod lampe: 25-26°C
Temperatura u mraku: 19-23°C
Vlaga: 45-65, ovisno kak okrenem ispuhe :D za sada se jos mogu igrati, a kad krene pumpanje budova onda ce ispuh prema van biti konstantno upaljen da mogu vlagu drzat ispod 50%

Temperature i vlaga varairaju dosta puno, ali sve u granicama normalnog. Manje od 18 i vise od 28 nije nikada, nigdje.. za sada.

GSC
gsc.jpg

BK
bk.jpg

KML
kml.JPG

LK1
lk1.jpg

LK2
lk2.JPG

Sve
sve1.JPG

sve2.jpg

sve3.jpg

Lollipop
trim.jpg
 
Poslednja izmena: