HID/HPS GSC, KML, BK, LK - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Rijesio sam kapanje :D Ak pogledas kraj cijevi, ima poklopac. Kad nema cirkulacije, nema ni kondenziranja, inace bi je vuklo iz vana i hladilo crijevo i turbnu pa se nakupljala voda (za one koji ne znaju moje "probleme") hahahha.
U razvodnoj kutiji od turbne jedno pola dcl vode :D :D

Nema fleka vise. Prepale se hps-a i aaw :D

Rezolcija perfektna, saund...
when it hits the lamp
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ne kuzim odakle tolika vlaga, sta nisi spojio ventilaciju na rupu u zidu? Bez filtera ides cijeli grow ili?

Curke su vrhunske, al od tebe se drugo nije ni ocekivalo.;) Nego ova jaja sta spominjes, jel to moze dogoditi od lolipopanja?
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ja sam sebi namjestio da mi dan bude po noci kad ne radi grijanje i Hansovi drze temperaturu na 24-25 stupnjeva u boxu kad su vani minus 3-7 stupnjeva.
Kad im je noc onda radi grijanje u stanu tako da sam s tim rijesio da nocna temperatura ne ide previse dole.

Sad ne znam kako je kod tebe, al ako ti kuca nema dobru vanjsku toplinsku izolaciju onda znam da si u problemu i da moras lozit grijanje da odrzavas okej temperaturu kad im je noc sad kad su ovakvi minusi vani.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Dan 54 total
Dan 29 na 12/12


Nista puno za rec. Cvjetanje ide i guzva je poprilicna.
Biljke su skroz razlicite, sto se i vidi. Takodjer ne piju sve vodu istom brzinom..... sve ocekivano
LK definitivno najbrze cvjeta i najbrze se prebacio u cvjetanje.
GSC je biljka za sebe. Razlicita od svih po svemu...... najveca od svih i abnormalnim internodalnim razmakom u strechu. :D
BK i KML za sada djeluju najkompaktnije i najljepse. Ove ostale sve divljaju na neki svoj nacin hehhee

Lampa je na maksimumu visine :) Ak biljke nastave jos u vis, morat cu neke preinake napravit na ovim kukicama.

Temp:
19-22 noc
24-28 dan ispod lampe
22-24 dan u hladu

Vlaga:
30-45 za sada. Spustio sam vlagu i sad je sve ok. Ne pratim puno kolka je vlaga.

Isprike na nekim mutnim slikama. Ruke su mi se vec tresle od vadjenja i stavljanja biljke ispred boxa :D

Bubba Kush
bk1.JPG bk2.JPG

Karamelo
kml1.JPG kml2.jpg

Girl Scout Cookies
gsc1.jpg gsc2.JPG gsc3.jpg

Lemon Kush
lk1.JPG lk2.jpg

Sve
sve3.JPG sve2.JPG sve1.JPG

To je to. Ako sam sto zaboravio, sjetite me.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Nisam siguran. Na dva lista je kao pokazala ph fluktuacije i vidim po rubovima da bi kao mogla promijenit boju, stu bi rekao mozda nedostatak K. A mozda sam i pecnuo, iako ne pretjerujem sa dozama. Takodjer nije nesto razgranata pa si mislim da joj je malo previse to sto joj dajem. :D :D Poanta price je da nisam siguran. Ne mjerim ph, iako bi trebao pa mozda zato.

edit: i jos uvijek se ne mogu snac sa AN gnojivima :D :D ko koga zasto i koliko
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ako te drugi put budu bolile ruke zovi mene , ja cu ih vadit i to sa jednom niga whaaattt ? Hahahaha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Stipe lepo ovo tebi ide nema sta, sve 5 vidi se da je iskustvo na tvojoj strani.Hocu da te pitam posto sam ja pred harvesta limuna kusa neznam da li je to do sorte ali moj limun skroz izgleda sativicno slabo vuce na indiku.Inace ovo mi je prvi put da uzgajam indiku pa nemogu da uporedim dobro osim sa slikama na forumu ali mi izgleda na sativu u odnosu na moja prosla uzgajanja gde sam uglavnom uzgajao sative.Dali je to do genetike, neverujem da bi mi uvalili neku sativu,kakvo je tvoje misljenje posto si ti radio sve i svasta i imas vise iskustva sigurno u uzgajanju indika.:spliff:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
To je to. Ako sam sto zaboravio, sjetite me.
Ima li još
images
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Dan 61 total
Dan 36 na 12/12


Bile su neke promjene u boxu. Dodan vent pored ovog stupnog. Turbina malo pomaknuta i prebacena na max brzinu.
Malo su blize lampi nego sto bi trebale bit, tako ce ostat jos par dana pa ide opet igranje sa visinama biljaka.
Zalijevanje i gnojenje vise nema rezim jer skoro pa sve piju i jedu razlicitim brzinama sa 2 dana razlike. Neke su gladne, neke pak imaju previse, tako da od jucer je pocelo kemijanje. Ostao sam bez Jungle Juica, tako da ce do kraja growa biti na Sensi grow A+B i Big Bud pa da vidim ocu li uspjet uspjesno zavrsit bez gnojiva za cvjetanje :D Malo kalkuliram custom NPK i kemijam malo ovog malo onog i mislim da bi to moglo bit ok :D Carbo load ide svako zalijevanje.
GSC je napokon stala sa rastom. To je totalno nenormalna biljka i od kad je krenula iz zemlje me ne prestaje iznenadjivati :D
Ona je jedina bez "klocni" ispod pota. Ostale sve imaju custom klocne da nekako izniveliram biljke da mi sredina bude najniza a okolo vise biljke.
BK i KML su prilicno slicne biljke na oko i ne treba im puno hrane...iako KML pije nesto vise vode. LK su najgladnije iako izgledaju najmanje i imaju najtanje grane. Za GSC iskreno nemam pojma sto voli a sto ne. Ona ide svojim putem i ne pita me sto joj dam ni kada heheh. Buckuris grow :p
Uuuuu malo sam se zapricao. Evo slika

Tu je trenutna pozicija biljaka....do slijedece rotacije.
pozicija.JPG

GSC
gsc.JPG

LK
lk.JPG

BK
bk.jpg

KML
kml.jpg

Sve

sve5.jpg sve7.JPG sve3.JPG sve6.JPG sve2.JPG sve4.JPG sve1.JPG