HID/HPS GSC, KML, BK, LK - 250W MH/600W HPS *Stipe*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
malo jedna pa malo druga...uglavnom mozes mjenjat kad ti dosadi pusit isto
To je jedina prednost mijesanog growa :D Mislim da necu vise ic na vise od 2 sorte i 4 biljke u boxu. peta-smeta definitivno.

Dobra ti ova tica, El condor :razvaljen::
gospon Imbra mi posudio pticu :p

Uh... da ti je još pola metra visine i još 400w preko tih 600w...pa da isprave glave aždahe i zaplešu u divljem zanosu! :D:razvaljen:::clap::
Ne treba mi visina, ima mjesta prema gore(ako spustim biljke). Fali mi povrsine, pogotovo sa 5 komada. Ovako sam sve zatrpao i dolazi mi do ful velike razlike u temperaturi iznad krosnje u odnosu na ispod krosnje. Al ok, sam sam si to htio :p

Informativno...dali mozda taj stupni nije bio dovoljno jak ili...mozda zato sto si ih preblizio lampama?Zasto si nadodao jos jedan vent(jer u tvojim dnevnicima nisi dodavao)
Imao sam ga i u proslom growu, samo sto je stajao na strani gdje su vrata i puhao prema ovom stupnom. Sad sam ga odlucio stavit pored stupnog jer stupni nije dovoljno sirok da pokrije cijeli box. Sad kad su biljke od ruba do ruba, nema sanse. Iako je full jak i tek jucer sam ga prebacio na 3. brzinu.
...i da, malo jesu pre blizu lampi, i bilo bi super kada bi imao jos koji unutarnji vent da pokrijem i ovu stranu blizu vratima do koje bas ne dopire vjetar kako treba.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 68 total
Dan 43 na 12/12


Nema se sto puno rec. Od sad pa do kraja je samo pumpanje. Mirisi biljaka su fenomenalni vec sada :)
Gnojenje je svako zalijevanje, do sada jos nisu niti jednom dobile cistu vodu. Ph ne mjerim, a trebao bih pa se mogu nac neke flekice tu i tamo. Light burn se isto moze vidjet, al to je vec standard :) Raspored je isti i za sada vise ne rotiram niti mijenjam pozicije. Mozda do kraja jos jednom sve okrenem..... ko zna

Ne znam vise kako bi slikao, nemam mjesta gurnut fotic pa to sve malo bez veze izgleda :)
11.jpg 2.JPG 3.jpg 4.jpg 6.JPG 5.jpg 7.JPG 9.JPG 10.jpg 1.JPG 8.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Jaooo prika, ludilooo
84.gif
, navratim rijeđe u dnevnik, pa se duplo iznenadim. Veselim se ko da su moje ;) . Moj favorit BK, baš je ono pravo oličenje indike tako zdepičasto jebozovna :D. Brijem da će da savija kičmu :thumb:.
 

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Covjece kako brzo rastu...a imam osjecaj koda si prosli tjedan otvorio dnevnik :D a kada ono jos mjesec dana i gotovo :)
Jedva cekam vidjeti slike kada vrhovi budu nateceni :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Dan 75 total
Dan 50 na 12/12


Redovni update :)
Pojacano gnojenje se nastavlja jos pokoje zaljevanje. Temperature i vlaga u granici idealnog za cvjetanje.
Lampa je dosta blizu nekih budova pa se vidi lightstress....al mislim da sam vec spomenuo da je to ocekivano. Neke biljke pokazale nedostatak fosfora pa sam to morao brze bolje sanirati.
....eto nema se sto puno za rec. Daj jest, daj pit i to je to.
(samo sam KML i BK vadio van za slikanje....ne da mi se)

KML
kml123.JPG bk1.JPG kml.JPG kml34321.JPG kml_m.JPG

BK
bk1.JPG bk2.jpg

GSC
gsc.JPG

SVE
sve2.jpg sve4.JPG sve1.JPG sve5.JPG sve3.JPG