Guano u ZG?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2007
26
1
0
44
Zna li netko gdje bi mogao naći najfinije šišmišove drekiće u ZG? Zvao sam Baumax, i rekli su kao da imaju tekući guano i da ne drže organska gnojiva pa me to malo zbunilo, jel to to? Koliko ja znam (a to je malo) to bi trebalo biti u krutom stanju, i naravno organsko je.
 
06.12.2007
26
1
0
44
Znači to je to, ma zbunila me kad mi je rekla da ne drže organska gnojiva, a šta je guano nego organsko...
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
mr.skunk je napisao(la):
ja sam u Baumaxu na Žitnjaku uzeo prosle godine
tekuci naravno i biljke ga vole jako.

koji tekuci,da nije mozda Composana sa guanom?
omjer NPK-4 5 6
molit cu ljepo,a ako je mozda to
koji si omjer picio?

zahvaljujem majstore:)
 
31.05.2005
13
0
0
79
fukmondo je napisao(la):
koji tekuci,da nije mozda Composana sa guanom?
omjer NPK-4 5 6
molit cu ljepo,a ako je mozda to
koji si omjer picio?

zahvaljujem majstore:)

Za vegetaciju ja koristim Composana sa Guanom, čini mi se da je omjer 6-4-5, zapravo ima više N i K od P, nisam siguran. Odličan ti je. Imaš dva proizvoda od Composane sa Guanom, čak i neko plavo gnojivo. Ne onaj za palme. Sve sam ih probao i odlični su. Biljke ih obožavaju. Pogledaj po omjeru i uzmi omjer za vegetaciju. Zemlja od Composane ti je odlična. Nemoraš je sa ničim miješati, nije skupa a biljke cvjetaju od sreće. I sve u Baumaxu :)

Nakon par dana tretiranja biljki sa Composana Guanom, biljke dobiju super tamno zelenu boju. Taj preparat ti je izvstan za prehranjivanje biljki sa N tokom cijelog rasta. Kroz vegetaciju ih tretiraš malo više sa tim, a kroz flowering prvih 20tak dana je dovoljno, kasnije nema potrebe jer biljkama N više ne treba.

LP!

Airwalk
 
31.05.2005
13
0
0
79
fukmondo je napisao(la):
koji tekuci,da nije mozda Composana sa guanom?
omjer NPK-4 5 6
molit cu ljepo,a ako je mozda to
koji si omjer picio?

zahvaljujem majstore:)

Baš to je dobra bočica. Pola čepa na litru, dvije vode. Čim im dodaš tu Composanu za par dana ćeš vidjeti kako će ti biljke dobiti lijepu zelenu boju. Bitno im je ne uliti jaki omjer. Nego ih što češće prihranjivati sa manjom dozom. Meni je bila ok doza, pola od one koja piše na boci, jednom tjedno.