Gubitak kostiju (vilicne), osteoporosis, multi mijelom, imunitet.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Koliko sam vidio, za osteoporozu savjetuju CBD, znaci Z7, ili neku drugu CBDovku, gledaj samo da je indica.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
26.04.2015
13
0
1
38
Koliko sam vidio, za osteoporozu savjetuju CBD, znaci Z7, ili neku drugu CBDovku, gledaj samo da je indica.
  • mozes li da mi pomognes gde da ih narucim jer ih nisam video skorije, ja sam hteo medihaze(ali ona je pretezno sativa) za jutarnje doziranje a preko dana i uvece jaku indiku...Jos nesto , zanima me da li moguce naci nesto brzo cvetajuce jer mi vreme bas nije saveznik. Jako sam se sjebao jer sam vec narucio auto white widow pa sam tek kasnije saznao da i nije to sto meni treba. Zato te molim ako mozes da mi pomognes oko izbora i nalazenja odgovarajucih sorti,ponavljam najbolje ako bi mogle auto odnosno brzo cvetajuce. Hvala

ne znam sta ti savjetuju jer se u ulje ne razumijem al drug mores prestat sa hemijom(duboko izvinjenje ako sam pogrijesio)
koja hemija drug, ne razumem. Niko ne koristi hemiju
 
Poslednja izmena od urednika:

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Automatic -http://howtogrowmarijuana.com/weed-strains/grass-o-matic-med-gom-1-0-seeds/
Nisam probao, budem...

Z7 narucujes sa mrnice.nl, obrati im se mailom
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Provjerenu, hm pineapple chunk, lsd...
Ali su brutalne i mislim da ti one bas i ne trebaju, osim ako ne zelis osjecati ni krilca, ni nogice....
Bar ne po Simpsonovoj upotrebi od 1g dnevno.
8 ball kush ti je odlican - nije ringispil
neprovjereno - afghani, NL...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pixi86
26.04.2015
13
0
1
38
Provjerenu, hm pineapple chunk, lsd...
Ali su brutalne i mislim da ti one bas i ne trebaju, osim ako ne zelis osjecati ni krilca, ni nogice....
Bar ne po Simpsonovoj upotrebi od 1g dnevno.
8 ball kush ti je odlican - nije ringispil
neprovjereno - afghani, NL...
Pineappe chunk I lsd je vrsta koju RS koristi , tj kombinuje
 
30.04.2015
10
4
3
39
Pozdrav svima, zelim prvo da se svima zahvalim koji izdvajaju i ulazu toliko vremena u ovaj forum da bi nam svima koristio, a pogotovo nama pocetnicima. Procitao sam dosta tog zelim i ja da se konacno bacim na posao. Licno me samo ulje zanima. Nadam se da cuvodje dobiti odgovor.
Molio bih vas za vasu pomoc.
Mama mi boluje od leukemije (MULTIPLI MIJELOM, MYELOM MULTIPLEX). Uradjena joj je autologna transplatacija kostane srzi prije 4 godine i bila je poslije toga dobro. Medjutim bolest se ponovo pokrenula. Imala je nekoliko zracenja i sada pije stalno citistatike (Alceran). Pored toga ima strasne bolove, koji joj otezavaju kretanje. Pored toga ima i trombozu lijeve noge i sada dodatno prima heparin koji joj obara trombocite tako da ne moze da primi svoju redovnu terapiju jer su lijekovi u kontraindikaciji.

Molim za pomoc kod odabira sjemena, sta prepoorucujete u mom slucaju?
Zbunjen sam, toliko sjemena,neki govore da je samo THC bitan drugi da je CBD podjednako bitan.
Idem za dva dan za sloveniju i austriju pa sam to mislio usput da kupim.

Postavio samovo pitanje i na temi "Top 16 medicinskih strainova, nadam se da cu ovdje dobiti prije odgovor.

Hvala unaprijed.

p.s. da li je preporucljivo ulje konzumirati kod tromboze?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PokaHontas