Gubljenje kilaze zbog vutre???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Rick Simpson je pricao o tome na YT, da je to normalno ako si gojazan.
Ja na 188cm visine sam imao ~100kg, do momenta kada sam uopste krenuo da koristim kanabis...
I u roku od 2-3 meseca od pocetka uzimanja RSO, prvi put u deceniji sam sisao na 88, i na toj kilazi sam i danas (2 i kusur godina kasnije). :)
[ a pojedem boga oca uvece, i to grickalica i slatkisa :D ]
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Ja ne znam da li sam ikad presao 80kg....Dzibrim vuju vec 20 god i jedem skoro sve...osim neke vrste mesa...Mogu pojesti sta god, ali nista se ne lepi za mene...evo i sad cekam se otopi ovaj gadni sneg, pa da lepo upalim rostilj i sibnem jedne srdele na zaru....uh....Da, da imam puno drugara dalmatinaca pa me naucili ljudi...
 
16.11.2011
27
17
3
ja kad ne duvam neko vreme pa prva dva dana kad opet pocnem jedem,posle toga nem apetit i mrsavim od trave strasno,po pridrodi sam zilav...al pogledajte ljudi,bob marli bio mrsav,snup dog mrsav...ubija apetit trosenje dopamina...ko i od horsa,samo blaze....ps da bi mi proradio apetit kad svaki dan duvam,treba mi grama da bi apetit proradio..bukvalno jedem i vraca mi,pogotovo ako je masno ...opusteno legnem gladan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: TikTak92

AnnaNirvana

Aktivan Član
13.06.2018
277
2.161
143
Smeju li se dame upisati u ovu temu o_O ...gde su te ubice dopamina :confused: kod mene ne svracaju...jedan dim i pohara decjih slatkisa pocinje na veoma perfidan nacin...stanje posle par kitketa,kinder buena,cokolada i nutela kod Anne slicno nirvani...kao opsednuta sa tendencijom da razvijem opsesivno kompulzivni poremecaj ...na vagi se vidi posle desetak dana prejedanja
 
Poslednja izmena:

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
kod mene se svaki gram lovi. super je dok se radi na masi, al dok dode proljece jao si ga meni.
imam poznanika koji je duvanjem skinuo dosta kg i nije ih vratio jer je i dalje duvao :D

nego, zar debljanje/mrsavljenje nije vezano uz bazalni metabolizam, tj. suficit/deficit kalorija? ne vidim kakve vutra direktne veze ima s tim?
 
02.07.2017
1
0
1
71
Ne brini, ne djeluje na svakog isto. moje iskustvo, 2017 odradio sam 3 mjesečnu kuru sa Rick Simson extratom ispraznio sam 6 sprica po 10 ml. nakon par dana počeli su prolljevi i povraćanja apetit se polako smanjivao do te mjere da nisam ništa jeo po cjeli dan, bio sam toliko gladan da sam mislio da ću se srušiti od gladi, hranu sam pokušavao prugutati nešto malo sam uspio,uglavnom ja sam za godinu dana pao na kilaži od 82na 62 kg. i ja sam se zabrinuo, izgledao sam kao da sam izašao iz logora, nisam imao ni grama masoće samo kosti mišići i koža. polako se počelo sve više unosit hrane težina se počela dobivat isad sam na 74kg.