Gubljenje tezine nakon branja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
ja od Purple ryder auto izvuko 460 gr mokrog i oko 145 gr suvog, a tamo piše:
  • Yield: up to 60 gr.... tako da, nisu se nešto izreklamirali :)
Isto i kod Chemdawga od Bulk Seedsa, ja sam baš bio upratio da prošli urod osušim pod malo oštrijim uvjetima:
10 dana u black roomu, 35% vlage, još sam svaki dan vadio šator, pa pustim mašinu onu što kupi vlagu, da sve izvuče iz sobe na jedno 2h, provjerm onda ponovo vlagu, koja padne i do 25-35% i opet vratim box unutra, i tako 10 dana zaredom..
Curing sam radio po istoj methodi, u špajzu 35-45% vlage, a temperatura 20-24 negdje oko 2 nedelje sa boveda 62 packovima, na kraju sam od npr chemdawga (mokro bili oko 600g) negdje oko skoro 100g dobre (popcorn budove ne računam, njih je bilo 30-40g suhih, ali to ne pušim, to dijelim rodbini/društvu), stvarno extra osušene i izjkurane marihuane izvukao, i meni je dovoljno bilo.. ma high class kvalitet.. skoro nikakve razlike nema između mog osušenog i izkjuranog shita i između npr ovih cbd sorti što sam kupovo po švicarskoj, znači isti kvalitet bude nakon sušenja..

P.S
Najbitnije je da ne sušite pomoću tamo silnih ventilatora, to samo pretvori vutru na kraju u barut, hedovi se mrve čim ih dirneš i meni to npr nikako nije good... ventilacija da, ali ne u tom cilju da ventilatori udaraju non stop u biljku na najvišoj snazi... ono skroz malo da pirla iz ćoška, nikav bed, ali da direktno udara po biljci, to se meni lično ne sviđa, vutra nakon toga ispadne puno smeđija, pistili se osuše, headbud na kraju izgleda ko čarapa od beskućnika..
 

meinkampf

Banned
Banovan
13.04.2019
27
63
13
49
Ako je tako ,"neko" sadi u blizini tvoje biljke(neznam koliko polen leti cini mi se oko 500-1000m)pa zakaci malo i tvoju zenkicu(ili ocupas muzjake i bacis ih blizu biljke,oni ti:bananabang: mene jednom ... ) !Probaj sa nekom fem. sortom ...
Druže ja sam u sred grada sadio na terasi i bila mi je femili oprašena,to Ti je dovoljan odgovor!Druže zamisli u sred grada na terasi,imao sam 24.seed!Ali nije seme ništa izgubilo,mogla je da je opraši i Helens(industrijska biljka)seme je dalo narednih evo već 5.godina penal Ruderalis Indicu.Samo sam se zaje..o što sam jednu godinu preskočio i od 20-tak seed 1 je proklijala i vidiš je kolika je! received_1189079827947547.jpeg
 

The Krle

□Stress Control■
20.11.2019
1.200
8.850
258
44
Timboqtu
Koliko dugo susite i u kakvim okolnostima?Ja moram u veci karton susit , necu imat gde na drugo mesto.Mislio sam izbusit sa strana rupice kroz koje cu provuc kanap gde ih mogu kacit.Ja sam prosli grow susio u sator jedno 11 dana na temp 20.Malo se je vise osusio pucala mi pod prste , mogo sam je dropit bez drobilice.