Gubljenje tezine nakon branja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
ako imash strpljenja da chekash nosi to u shumu... ako hocesh shto pre svoju ganju cepaj LST :)
mada najbolje bi ti bilo da prenesesh u shumu, a usput opet obnovish PC dok chekash to iz shume da imash neshto za pushiti... ;)
ja bi tako uradio :D
 
02.10.2011
2
0
0
38
Pitanje za malo iskusnije growere.Kako dobiti granje, bez sjemenki(naravno da sjeme nije feminizirano, tj, savrseno)? iako svake jebene god, od 1,7. pa negdje do 15, 20.7. svaki jebeni dan cucim i pazim, i prije povadim muzjake, ma sve..al jbg, evo, peta god, ima ih manje dosta ali opet....ili je jednostavan odg..feminizirane sjemenke...ali ja volim ovo nase granjeee...laganoo...:))))))
 
26.04.2009
53
6
8
41
Ako je tako ,"neko" sadi u blizini tvoje biljke(neznam koliko polen leti cini mi se oko 500-1000m)pa zakaci malo i tvoju zenkicu(ili ocupas muzjake i bacis ih blizu biljke,oni ti:bananabang: mene jednom ... ) !Probaj sa nekom fem. sortom ...
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ni ja nikad to nisam uspio dokocuti jer nikad nisam kupovnu sadio, ali mislim da je to kad je svjeza... To su iste finte ko i kod obicnih reklama za kavu npr... najbolja, najfinija, zavodi zene, muskarce, a ono na kraju smece, gore od francka. Tako je i kod toga, treba i tu malo sliku uljepsati i ne dati sve van... Pa onda ti vidis vau, dobit cu 600g za pusenje kad na kraju kulja... Marketing je ja mislim tocan naziv za to sve :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a mozda se i razlikuje u kontekstu outdoora (tamo se spominje neki prinos po m2) i indoora, i dalje nisam siguran ali malo mi puno za indoor da bude npr. 600 gr. suve, to znaci da se skida preko 2kg sveze po biljci? ima li jos neko misljenje po ovom pitanju... inace nisam opterecen gramima pa te detalje i ne gledam, a i garant se odnose na optimalne uslove holandskog staklenika :) koji izgleda ovako:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: maška

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Npr na GHS stranici pise za out 800g per plant,a za in 600g per m2.al onda dolje odvojeno god for sog i scrog.a na nekima to ne pise al ipak pise gramaza.ja isto mislim da se to odnosi na mokro,jer ne susi svatko isto..pa jel itko dobio bar priblizno onolko kolko deklariraju.a to per m2 za in se mozda odnosi na cca na 4 biljke.jer ja nikad nisam dobio ni priblizno suhog kolko tamo pise,a uvjeti mi nisu losi.
 
16.05.2010
34
0
0
40
Kad se prica o sog (seeofgreen) to ti znaci da imas od 15 do 30 bijke na 1 m2.Moje iskustvo je,da na takav nacin mozes doci do 300-600g/m2 suvog.Nravno to sve zavisi od sorte i od uslova.
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
pozdrav

nakon 4 dana sušenja u kartonskoj kutiji sa ventilatorom čini mi se da sam presušio vrhove,temp je bila oko 25C i kutija se nalazi na mračnom mjestu
nemaju više onu masnoću kao kad su ubrani a površina je baš jako crispy,miris bezvezan kao neko suho sijeno ni blizu kakav je bio na dan berbe,danas sam ih stavio u papirnati škarnicl kroz par dana idu u staklenke

jeli ovo uobičajen tok stvari ili sam nešto gadno zeznuo?
hoće li vrhovi nakon nekog vremena opet postati "masni"?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
stavi ih u teglice da malo povuku vlage nazad i povremeno ih provjetravaj....po ovakvom vremenu vec nakon 3 dana su suhi ko barut....a jasno ti je da gubis 70 do 75% tezine.
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
hvala na savijetu,da računao sam da ce se sve to smanjiti(što i je) neznam za grame jer nemam vagu ali nije mi to problem nego sam se bojao da sam presušio
idu odma onda u tegle nadam se da povuku nešto vlage nazad jer imam osjećaj da bi se vrh da ga sada izmrvim pretvorio u prah
hvala na savijetu creative, i venlo na onom što sam želio čut:)
 

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
Dobar dan ljudi... moj trud se ove godine najzad isplatio malo... prekljuce sam skinuo moje prve 2 biljke odgajene u out-u danas im je 2 dan susenja, i probao sam jedan hedic ali jos je vlazna i mnogo lepljiva ali me je jako malo uradila, INTERESUJE ME! Da li ce se vutrin rad pojacati kada se potpuno osusi prirodnim putem?
 

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
Stavio sam ih na susenje 9.10. ali ukljucio sam ventilator da rasteruje vlagu i non stop duva, pa bih zato susio kraci vremenski period. susi cu ih jos jedno 5-6 dana i to je to... nemora 15 dana da se suse, mislim da ne bi imalo potrebe toliko...