Guerilla 2018 - Early skunk by Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Uzivancija, guerilla ti je fantistican pogled u sumarak a one se suncaju i suncaju, a ti im ladis noge :). Fantastican prizor. Zelim i ispraticu ovaj dnevnik do kraja za sad ide fenomenalno ne daj samo da pobegnu u visini produzi da ih loptas fino to ide. Za sad jedan od dnevnika na kom sam se nalozio.Cestitam pa ti si ima jaki poslic da ogolis taj vrhic super
:thumb::razvaljen:::popcorn::
 

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Pozdrav ekipaaaa :mario::
Danas je bila trosatna radna akcija pa cisto malo da se javim. Malo sam pocistio sajt od travcica i pokosio ga u sirinu jer su monstrumi poceli dirati okolno raslinje :D
Takodjer sam probusio rupe aku busilicom oko pola metra u zemlju i stavio betonsko zeljezo (armaturne sipke) da ih mogu vezati.
Jedno zaljevanje obavi kisa a onda sljedece ja sa troduplom dozom plantele list i tako u krug :D
Slika govori tisucu rijeci :sun2::vutra:

IMG_4283.JPG IMG_4284.JPG IMG_4291.JPG IMG_4292.JPG IMG_4294.JPG IMG_4301.JPG
 

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Pozdrav veliki forumeee :vutra:

Jucer je kod mene bilo neko nevrijeme pa mi je malo isavijao biljke ali na svu srecu brzo sam reagirao i steta je izbjegnuta :)
Danas sam pozabijao jos hrpu kolaca i povezao sve za sta sam mislio da bi moglo biti na udaru. I dalje ih zaljeva kisa pa onda ja sa 3 puta vecom dozom plantele. Sve u svemu jako sam zadovoljan kako napreduju.
Danas dok sam bio tamo primjetio sam na 2 mjesta kao da je stabljika nabreknuta. Zavirim i imam sta vidjeti... Mala rupica na tom zadebljanom mjestu. Otkinem taj dio stabljike i rastvorim ga skalpelom a unutra mali bijeli crvic velicine mozda 0.5cm. Zamolio bih ako netko ima slicno iskustvo da mi predlozi scime da tretiram pa idem odmah ujutro u poljo. apoteku. Zivjeliiiiiii :)


IMG_4371.JPG IMG_4373.JPG IMG_4376.JPG IMG_4377.JPG IMG_4379.JPG IMG_4383.JPG IMG_4385.JPG IMG_4387.JPG IMG_4392.JPG IMG_4398.JPG
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Prekrasne biljke. Ja sam imao takav problem i dosta o tome istrazivao i pitao doktore vocarstva jel znaju o cemu se radi. Dakle ovako. Takve stvari se dogadjaju kad je dugo vremena velika vlaznost zraka cemu npr. svjedocimo ovo ljeto. Ucestale kise na podrucju cijelog Balkana a zatim i velike temperature poslije toga. Tlo isparava i vlaznost ostaje visoka, zatim opet par dana kisa i oblacno vrijeme pa onda opet temperature do 30 stupnjeva. Biljka tada misli da na tom mjestu treba pustiti korijenje (zasto tako misli to sam zaboravio) i prvo nabrekne a zatim i otvara stabljiku. Nekad to ne mora znaciti znak za uzbunu a nekad se nazalost desi situacija kao u tvom slucaju. Najbolje bi ti bilo odrezati tu stabljiku od njenog pocetka, dakle mices zarazeni dio i dio zdrave grane. Nesto kao da amputiraa zarazenu nogu. Mjesto na kojem je ostao rez, premazes vocarskim voskom i to je to. Da rezimiramo. Takve pojave nisu nuzno lose, ali treba se pratiti situacija i brzo reagirati. Sorry na mozda dugom postu ali nemos ovo ukratko objaasniti. Sretno do kraja.
 

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Evo ljudi cisto da zabiljezim i da vidite o cemu sam pricao. Na 3 mjesta sam nasao i sve odstranio danas. Ovaj put nije bio bijeli vec crveni crv :)

Danas dok sam bio tamo primjetio sam na 2 mjesta kao da je stabljika nabreknuta. Zavirim i imam sta vidjeti... Mala rupica na tom zadebljanom mjestu. Otkinem taj dio stabljike i rastvorim ga skalpelom a unutra mali bijeli crvic velicine mozda 0.5cm

IMG_4432.JPG IMG_4433.JPG IMG_4436.JPG
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ako na mjestu nemas dovoljno vjetra, ako nije provjetreno, zadrzava ti se vlaga plus guste biljke i eto ti potencijalnog cimbenika za ovakve stvari. Zato lolipop u outdooru i nije toliko besmislen.
I ako mozes rasiri im malo grane da dobiju zraka.
 

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
I ja sam uvjeren da je zbog viska vlage doslo do toga. Iako biljke i nisu tolike guste u donjem djelu koliko se cini na slikama, svakako cu si dati malo truda da im omogucim bolji protok zraka.
 

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Pozdrav ekipa! Magija je pocela :)
Nisam se javljao jer se nije nista previse ni desavalo, osim sto su curke rasle kao blesave. Svih 5 su skoro visine 3 metra i moram priznati da sam znao da ce biti ovolike posadio bih dvije :)
Danas prvi puta dobile plantelu cvet (odmah dupla doza)
Uocio sam na par cvjetova nesto cudno pa ako netko zna sta bi moglo biti neka pomogne. Mislio sam da je pljesanj ali malo mi je cudno da je vec u ovako ranoj fazi...
(Zadnje dvije slike)

Do sljedeceg puta ::listomahanje::

IMG_4645.JPG IMG_4646.JPG IMG_4647.JPG IMG_4648.JPG IMG_4649.JPG IMG_4655.JPG IMG_4655.JPG IMG_4651.JPG IMG_4652.JPG IMG_4653.JPG
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Unutra ti je vrlo vjerovatno mala gusjenica. Otvori taj mladi cvijet, ali pazljivo i izvuci gusjenicu. Velike su biljke znam, ali detaljno ih pregledaj ili bar koliko mozes. Gusjenica busi i na tim mjestima nastaje plijesan. Meni je to vec normalna pojava u zadnje dvije godine. Vrijeme ti je za insekticid ili ako ces organski neem ulje.
Inace, veoma lijepe biljke, po meni u top 2 outdoora ove godine. Sretno do kraja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.